reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

porodówka jest świetna, ale cała reszta to tragedia.. milion osób w jednym pokoju, obdrapane ściany, jedna łazienka na cały korytarz itp.
byłam dzisiaj znowu na ktg. zrobili mi badania i dostałam jakies mocniejsze żelazo bo wyniki mam tragiczne i jedyne co się dowiedziałam, że dobrze by było gdybym już urodziła. i nic poza tym.. lekarze są czasem dziwni, stwierdziła, że lepiej jakbym już urodziła i odesłała mnie do domu a jutro mam znowu przyjść na ktg rano:/
 
reklama
mnie swędzi pod cycusiami :-D ale to dlatego że w tym miejscu bardzo się pocę i jak nie przemyje dwa razy dziennie i nie dam pudru do wtedy dostaję szału :) skóra mnie właśnie swędzi tylko jak się spocę.. głównie po nocy :) może i Ty Anastazja masz coś podobnego do mnie dlatego Cię swędzi.
 
Fazerka...chciałabym znać przyczynę, ale wątpię, że u mnie też tak było, bo swędzi mnie na całym ciele i najczęściej wieczorami...jakiś czas po kąpieli...więc pot to raczej nie to:) ale dzięki za podrzucanie pomysłów:D

a tak swoją drogą, żeby w temacie było to jutro o 17 wizyta u ginka:D:D wreszcie:D rano lecę zrobić krem i mocz, na uczelnię, a potem szybko do gabinetu doktorka na mierzenie Haniulki:D ciekawe ile waży moja kluseczka:D i na kiedy mi termin wyznaczy:D
 
aga to trzymam kciuki by byly lepsze. A jak nie to bedziesz cieszyc sie dzidzia poza brzuszkiem:-)

wiecie ja sie szczegolnie waga nie przejmuje, bo nikt w rodzinie wiele nie wazyl, pierwsze dziecko tez mialam o niskiej wadze mimo donoszenia
 
ha ha Alka umarłam :-)

a moja Amelka niedługo mi do nosa wlezie, czuję ją już w połowie mostka. Czy ona ma zamiar być koszykarką??? :szok: ja nie mam ubrań na taką tyczkę :-D
 
Fazerkamm ja też tak mam. Jak się spocę, to po prostu drapię się jak szalona :crazy: A brzuch to bardzo często mnie swędzi, ale tym to akurat się nie martwię, bo to normalne.
 
reklama
Do góry