reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Hej Dziewczyny
porody coraz bliżej ufff
Liv trzymaj się i się nie bój. Mam nadzieję, że w razie czego będziecie miały fachową opiekę a wagą się nie przejmuj, bo usg nie musi być dokładne. Najważniejsze, czy przepływy na usg są prawidłowe. Trzymam kciuki, żeby było dobrze.

Aga3004 dziewczyny dobrze Ci radzą z tym, żebyś się udała do szpitala. Ja na patologii leżałam z dziewczyną, która miała tą cholestazę. Sama zauważyła, że coś ją skóra zaczęla swędzieć na brzuchu, rękach itp. w uporczywy sposób i zrobiła sobie szybko prywatnie badania na enzymy wątrobowe i poleciała szybko do lekarza, który dała jej skierowanie. Podobno ta choroba zagraża dzidzi. Pamiętam, że brała coś na wątrobę-eselif czy coś takiego. Trzymaj się i daj znać, co lekarka powiedziała.

Vileyka a Ty teraz w szpitalu ?
 
Ostatnia edycja:
oj laski, coś mi się wydaje, że worek, który rozwiązała Asteria teraz pójdzie szybciuteńko :) Vileyka - na schody marsz - do świąt się wyrobisz i wrócisz do domu :-p:-p
liv uważaj na siebie!!
Anielkaa super, że wizyta udana
 
Dzięki Ewelina..no właśnie jutro z samego rana jadę zrobić badania, przy okazji zrobię już te podstawowe na poniedziałek...normalnie masakra...taka zestresowana tym jestem, że szok...
 
Vileyka - o rany, to Ty tez juz sie zbierasz do rozpakowania? Powodzenia życzę :-D Ale zleciał ten czas :-)

Livastrid - trzymam kciuki, a waga wcale nie jest zła. U mnie w I ciąży miałam poród wywoływany w 38 tyg i jeszcze dzień przed wywoływaniem robili usg czy mały jest już w miare duży i miał na tym usg 2900g i stwierdzili że masa w pełni ok. Następnego dnia się urodził 3100g. USG raczej zaniżają masę, więc pewnie Twoje maleństwo ma ze 3kg już :-) Mniejsze dziecko łatwiej urodzić niż klocka :-)
 
Liv- wcale nie taki maly Twoj Maluszek :-) 3kg to juz calkiem duzo. Trzymaj sie cieplutko :-) I nie denerwuj i pisz co u Ciebie :-)
Aga- ja bym na Twoim miejscu zglosila sie do szpitala tak jak pisza Dziewczyny. Lepiej nie ryzykowac.
Anielka- super, ze wyniki sie polepszyly i ze wszystko dobrze :-)
 
Tak radzilyscie pojechałam do szpitala na IP. Po badaniach przyjęli mnie na patologie ciąży. Diagnoza cholestaza. Zobaczymy ile poleze. Z mała wszystko ok. KTG prawidłowe, waży 3610.
 
reklama
Do góry