reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Livastrid, o matko, co za przejścia, trzymaj się dzielnie jeszcze trochę...
Vilejka, naprawdę tak zalecili? Hoho, coś mi się wydaje, że do świąt to niektóre z was już nie będą w dwupaku..
Aga, trzymam kciuki. A waga piękna:tak:
 
reklama
Anastazzja ja się urodziłam w morskim :-) heh ale to było dawno:-D
Znam gina Pawłowskiego i Piskulaka:-p
A w lipcu teraz rodziła tam moja kumpelka z pracy, i 2 lata temu druga- mówiły że ok i jak coś to jeszcze raz też tam.
Ale jak jak każdy koziorożec ...swoimi drogami i się kładę do Wejherowa, po raz drugi:cool2:

bakaalia to Ty patrz na okna a ja na sufit i tak zejdzie nam do rana:-D:angry:
 
Asiuk..:) ja się rodziłam na klinicznej:):) a w redłowie będę rodzić, bo tam mój gin jest zastępcą ordynatora, a syn mojego lekarza jest najlepszym kumplem mojego P. i prawdopodobnie przyszłym naszym świadkiem, ale o tym Ci już chyba pisałam:p więc skrzywdzić mnie nie da..zresztą jak w listopadzie pojechałam do szpitala tam, bo się źle czułam to położne były średnio miłe do czasu kiedy zobaczyły, kto ciążę prowadzi:p a tak btw to wyboru miejsca do porodu nie miałam:p
 
wróciłam do domu. proponowała mi zostanie w szpitalu, ale patologia na inflankiej wygląda gorzej niż więzienie, więc wolę wrócić jutro na ktg:p Wg ostatniego usg w szpitalu młody ma 38tyg już więc pewnie dlatego =] zresztą 37tyg to już ciąża donoszona. Ale powiem Wam, że całkiem konkretnie bolało jak mi wsadziła palucha w szyjkę:D
 
Aga z jednej strony współczuję, bo sama leżałam długo w szpitalu. Ale z drugiej strony jesteś pod ciągłą opieką. A dzidzia już duża więc spokojnie mogłabyś już urodzić za jednym zamachem :-)
Pozdrawiam
 
jejku dziewczyny jak maja Was męczyć w szpitalu lepiej chyba, żeby maluchy się juz urodziły, tym bardziej, że ciaza taka juz donoszona
Mami na kiedy masz termin? Ty prawie niedługo 38 tc konczysz:szok:
 
Ewelina termin mam na 4 styczen ale 22 grudnia mam wizyte w szpitalu u gina chyba na cesarke zeby umowic nie mam pojecia o co w tym chodzi ale jak poprzedni gin prowadzacy ciaze dal skierowanie to trzeba isc zwlaszcza ze emi glowka u gory:-) ale do tego juz przywyklam:D
 
aga będzie dobrze! a dzidzia wagę ma niesamowitą :-D
Vileyka no no no czyżby dzidzia zrobiła prezent świąteczny i wyszła wcześniej? trzymam kciuki by posiedziała w ciepełku jak najdłużej :)
 
reklama
Do góry