reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
POla, a jakie są te ćwiczenia na ułożenie dziecka? Bo moje też pośladkowo leży i mi smutno z tego powodu.
P. ty się nieźle znasz, szacuneczek, ale ja nie byłam zbytnio leżąca w tej ciąży a mimo to takie ułożenie mam.
 
Ale Was ciężko nadrobić, uffff udało się:-D.My z maleństwem po wizycie, dzidzia ładnie rośnie, nie wiem jakie duże jest, bo tego mi GIN nie powiedział. Szyjka zamknięta, łożysko się nie starzeje.Wyniki krwi i moczu superowe. Następną wizytę mam 3 stycznia i wtedy będzie pobrany posiew na paciorkowce-spytałam o to GINA i mówił,że pamięta i mam się nie martwić:).A potem wizyty już co tydzień-KTG. A od 7 stycznia dzidzia już będzie donoszona-ale ja tam zaciskam nogi jak co i czekam na 28.01.Aha- dzidzia w pozycji startowej-główką do dołu już chyba od 24tyg i się nie zmienia.Po tatusiu chyba takie grzeczne:-D i niekonfliktowe.
 
A dziewczyny dawno Wam miałam napisać.
Ostatnio lekarz sprzedał mi taki dawny sposób obliczania wagi dziecka jak nie było usg. Mierzył obwód mojego brzucha na wysokości pępka, a później wzdłuż brzucha, od dołu gdzie mniej więcej można wyczuć, że zaczyna się macica i do góry.
Wyszło mi, że moje baby warzyć będzie mniej więcej 3 300. Powiem Wam w dniu porodu czy to się sprawdzi .
 
reklama
Do góry