reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Pati możemy sobie ręce podać:-)mój maluch też taki duży. Tak się zastanawiam czy to może od witamin jakie jem? Ty bierzesz jakieś witaminy i codziennie?Może to ta chemia ma taki wpływ że te dzieciaczki wogóle rodzą się już coraz większe niż kiedyś?
Myślę, że jest wiele czynników. Średni wzrost dorosłych też znacząco się podniósł przez ostatnie lata.
Na pewno, lepsza diagnostyka pozwala ograniczyć problemy w konkretnym etapie ciąży. Poza tym witaminy, tryb, życia, świadomość społeczeństwa, (pomijam patologie). Jednak mamy dużo łatwiej niż nasze mamy i babcie. Jak sobie pomyślę jaką walkę toczyły nasze mamy, żeby zdobyć dla nas ubranka, ew. uszyć czy zrobić na drutach. A obowiązków miały więcej, tylko pokus mniej. :-)
 
reklama
Pati możemy sobie ręce podać:-)mój maluch też taki duży. Tak się zastanawiam czy to może od witamin jakie jem? Ty bierzesz jakieś witaminy i codziennie?Może to ta chemia ma taki wpływ że te dzieciaczki wogóle rodzą się już coraz większe niż kiedyś?

ja biorę witaminy, brałam już przed ciązą a dzidzia jest narazie średnia
 
reklama
hmmm no bardzo możliwe:) Termin z OM 4 styczeń z usg 28 grudzień:) Ale wszystko sie może zdarzyć i jak się synusiowi zachce to dołączy do nas już w święta:)
 
Do góry