reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Anisia też mam podobny suwaczek i mały dwa tyg. temu miał 1900 prawie. Lekarz mi powiedział, że pod koniec grudnia byłoby dorze urodzić ale jeszcze 4 tygodnie do bezpiecznego 37tygodnia.
Te wymiary z usg podobno nie zawsze się pokrywają, z tym ile dzidzia waży po urodzeniu.
 
reklama
dziewuszki, a czy jest któraś, która nie bierze nic? Żadnych witamin nawet?
Czy tylko ja mam takiego doktorka, który nic mi nie przypisuje a pora żeby coś brać?
Tzn ja nawet nie nalegam, bo mi z tym dobrze, że wszystkie wyniki super, ale jak Wy wszystkie coś bierzecie to nie wiem czy ja nie powinnam.
 
Gosia mnie gin pyt czy coś biorę na jedej z pierwszych wizyt, już wtedy sama brałam bez pytania lekarza. Ja biorę femibion natal 2 (tam też są kwasy omega 3). Witaminki to nie tylko dla nas ale żeby dzidziuś miał zapewnione witaminy a w codziennej diecie nie koniecznie mu zapewniamy. Podobnie z kwasami omega 3 są bardzo wazne, a ryby to jem tylko średnio raz w tyg a to za małoby było
do femibionu codziennie biorę też żuravit, lacibios femina i magnezin
 
Gośka ja na początku ciąży brałam tylko folik. Witamy zaczęłam brać niedawno sama, bo jakaś słaba jestem.. Jak wyniki masz dobre i wszystko jest OK to po co brać .
 
reklama
co do witamin to powiem Wam, że sama biorę femibion, ale w sumie nie wiem po co bo wyniki mam w porządku.... położna w szkole rodzenia powiedziała nam, że po tych wszystkich ślicznych różowych tableteczkach, w ładnych kolorowych pudełeczkach dzieci rodzą się nienaturalnie duże... bo kiedyś tak często nie rodziły się dzieci 4500 a dziś to norma :) nie wiem ile w tym prawdy, ale wiem, że skoro wyniki od początku były dobre to te witaminki nie są mi niezbędne - ja w sumie i tak biorę je bardzo nieregularnie :D
 
Do góry