reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

mia waga dzidzi jak się patrzy
tiramisu zdrówka. Po antybiotyku powinno być ok.

U mnie też lekarz sprawdza wymiary, zapisuje i usg przelicza. Też słyszałam, że usg przekłamuje nawet do kilkuset gram więc może być większe lub mniejsze. Wszystko okaże się przy porodzie :-)
 
reklama
ja to sobie przed chwilą wzięłam do ręki 2 kg cukru i doszłam do wniosku, że nie wiem jak ja to utrzymuje w tym brzuchu:D bo ręce to po minucie już mi odpadały:p
 
Vileyka to niezły kawaler ;) Między nami różnica dnia a moja waćpanna ledwo 1680 g ;) Ale myślę, że to niedoszacowanie ja ważyłam ponad 4kg, mój stary prawie 4 więc i panienka pewnie będzie wielka ;)


btw przesunął CI się termin czy dalej masz 7.01? Ciekawe czy się poznamy na porodówce ;)
 
Ostatnia edycja:
nadal ten sam. a mógłby się troche przesunąć bo ja chce jeszcze w grudniu:D ale biorąc pod uwagę, że tylko 4% dzieci rodzi się w terminie to mamy niewielkie szanse, żeby na siebie wpaść:p
 
hej dziewczyny! Vilejka nie martw sie moja coreczka dzisiaj na USG wazyla 2553..... Jej wielkosc okresla tydz ciazy na 35-36! wiec bardzo mozliwe, ze mi sie cos poprzesowalo z miesiaczka, bo od poczatku wszyscy lekarze mowili po usg, ze ciaza jest starsza..... Wow moze bedzie prezent na gwiazdke :)
mialam dzisiaj echo serca plodu i zadnych wad nie ma, serduszko silne i zdrowe, ufff juz tyle chorob wykluczonych!!!!
Tylko, przeraza mnie wielkosc Hani, jak ja ja urodze i czy zmiesci sie w ubranka ;)))
 
nooo Vileyka toc to masz juz spory balast. Ja urodzilam centralnie w terminie i wszyscy sie smiali w szpitalu z tego, od poczatku roku a rodzilam we wrzesniu to byl drugi taki terminowy przypadek

pati:-) 2,5 kg co Ty za corcie hodujesz:-D e wazne, ze ok, moze bedzie wazyc 4 kg a moze przyhamuje pod koniec, albo wlasnie stwierdzi, ze siedziec juz nie bedzie w brzuchu i powie hello mama na gwiazdke:-)
 
reklama
pati :) super wieści! mój Maluch też jest duży :) o jakieś 10dni :) także wychodziłoby że zaszłam w ciąże w czasie okresu :laugh2: albo zaraz przed nim :) jeszcze się okaże że święta albo nowy rok na porodówce spędzimy ;-)
 
Do góry