reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Z Szymkiem miałam termin na 25.12. Jak mi w ten dzień Teściowa składała życzenia m.in. że jak już tyle dałam radę to żebym jeszcze do Nowego Roku wytrzymała to myślałam, że ją zabiję:tak: Ja już ani siedzieć ani stać nie mogłam a Ona jeszcze 5 dni życzy!! 3 godziny później się zaczęło...
A teraz wiem, że dla Młodego lepiej byłoby gdyby był styczniowy. Teraz jestem trochę przerażona bo jeśli się nic nie zmieni to moje Dziecko będzie miało 4 lata i 8 m-cy jak pójdzie do zerówki:baffled: On intelektualnie wybiega do przodu ale emocjonalnie jest za rówieśnikami...

Nich mi nikt nie mówi, że to dobrze dla dziecka jak idzie wcześnie do szkoły. Może w innych krajach w innych warunkach tak, ale niestety nie w Polsce.
 
reklama
Nich mi nikt nie mówi, że to dobrze dla dziecka jak idzie wcześnie do szkoły. Może w innych krajach w innych warunkach tak, ale niestety nie w Polsce.
szlak mnie trafia na samą myśl o tej reformie,co za bzdura ! dostaję dreszczy na myśl że od przyszłego roku moja córka ma iść do pierwszej klasy. ona nie jest na to gotowa,zwłaszcza emocjonalnie. a wszystko przez barana który postanowił "ulepszyć szkolnictwo"!
 
venus to ja mam podobnie :tak:

Dziś byłam na dokładnym usg (mierzenie, ważenie itp). Wyszło, że Julka to całkiem duża babka- 2300g. Cała reszta w porządku. Termin został przesunięty na 30-12 czyli mogą być święta :-) Zobaczymy.
Rozmawiałam z mamą aby zrobiła barsz z uszkami na Mikołajki, bo mogę się nie doczekać hehe
 
Udało się i jednak naprawili aparat do usg, podczas wizyty miałam więc zrobione i to badanie:))) A więc, Kacperek pozostał Kacperkiem, waży 2kg, główką do dołu. Nerwus, skopał tą głowicę od USG, lekarka się śmiała, że się wkurza i nie chciała go dalej męczyć. Najbardziej podobało mi się, jak stwierdziła, że pięknego ma buziaczka, dała nam nawet fotkę tej buźki. Stwierdziła tylko, że jakaś mina skwaszona, na co ja, że po tatusiu to ma:))

IMG.jpg
 
reklama
Kasia _ZG śliczna foteczka:)

Mi jeszcze wczoraj ginka powiedziała, że badań już żadnych nie będziemy robiły oprócz jeszcze jednej morfologii, za 4 tygodnie mam przyjść na wizytę i będziemy robiły ten posiew, żeby sprawdzić czy żadnych bakterii nie ma coby dzidzi podczas porodu nie zaszkodzić:) No i z pomiarów wyszło, że brzuszek i nóżka na 32 tydz. 4 dzień, a główka na 34:) Ale ginka powiedziała, że to jest wszystko bardzo dobrze. Termin z USG przesunął się znowu bliżej i teraz jest 28 grudnia ale to i tak niewiele w porównaniu do terminu z OM który mam na 4 stycznia:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry