reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
CH Aga, popieram to co napisałaś o przytulaniu dzieci:tak:
Fazerkamm, to może przyjedziesz do Polski rodzić??
Malutkans, ja następną wizytę mam za 4 tygodnie a potem faktycznie już częściej.

Ja dziś miałam wiytę, dzidzia wygląda na zdrową, z USG wychodzi że poród ok. 5 dni później czyli ok. 28 stycznia, ale to chyba nie ma znaczenia. Jedno co mnie zmartwiło, to położenie pośladkowe małej. Mam nadzieję, że się to zmieni:-(
 
No i po wizycie. Mały waży ok 2300. Z usg wynika że mogę urodzić jeszcze w grudniu..Ale w sumie nigdy nie wiadomo!!Ja chcę styczeń!!!
 
Venus;D ale masz dużą dzidzię:D:D:D super!!

jak tak dziewczyny piszecie o swoich kolejnych wizytach to mnie coraz bardziej ciekawi ile moja Hanka waży:D:D
 
Ewelina, Anastazja sama jestem w szoku. Synuś przez trzy tygodnie przybrał ponad 600g!!!!!!! Cieszę się bo gdyby zechciał wcześniej się zjawić na tym świecie będzie silniejszy:-)
 
Ewelina, Anastazja sama jestem w szoku. Synuś przez trzy tygodnie przybrał ponad 600g!!!!!!! Cieszę się bo gdyby zechciał wcześniej się zjawić na tym świecie będzie silniejszy:-)

bo tak w sumie powinno być 200 g na tydzień, ale ta waga już tak uświadamia, że to niedługo;-) moje dziecko w ciągu 2 tyg przytyło 500 g
 
reklama
venus no waga już taka noworodkowa :tak:tak jak sie widzi ze dzidzia wazy więcej niż te 2kg to już sie widzi ze idzie ku końcowi :) a zaczynały kruszynki te 7miesiacy temu od mniej niż grama ;-)
a czy styczeń czy grudzień co za różnica. ja tam na początku tez mówiłam ze w styczniu lepiej bo w grudniu cały rok w plecy, ale teraz po dłuższych przemyśleniach to już taka pewna tej torii nie jestem :-D
aby zdrowe dzieciaczki nam sie porodziły!!!!
 
Do góry