reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

a ja miałam dzis na usg niecodzienny widok....jak mój Synek sika
icon_mrgreen.gif
nawet dr mówi, ze taki widok to rzadkość i śmiał się, że dziecko go olało. A w ogólę Bartuś waży 1650g. i w ciągu 2 tyg przytył 500 g
icon_biggrin.gif
ależ super!!! to musial byc widok. ale i gin musi miec sprzęt świetny jeśli to było widać.
pięknie synek rośnie.
jeny...jak ja chciałabym już trzymać ją w ramionach:):)
przestań przestań. nie wywołuj wilka z lasu. niech siedzi. a u ciebie im bardziej sie na czekasz tym radość później będzie większa :tak::tak:

W każdym razie nie demonizujmy ani cc ani sn bo itak wiele porodów sn kończy się cc (chyba prawie połowa moich koleżanek/znajomych),najważniejsze żeby nasze dzieci urodziły się całe i zdrowe.
dokładnie tak.
jedne wstaną po sn po godzinie i będą mówić ze tylko taki poród, inne powiedzą ze nigdy więcej nie chcą sn. po cc tez tak samo. jedne zadowolone i szybko dojdą do siebie inne gorzej to zniosą. nie am złotego środka. każda z nas inna i inaczej będzie przechodzić sn czy cc.
nie dramatyzujmy i nie demonizujmy. aby kończyły sie tylko te porody dobrze i dzieciaczki były zdrowe.
Mysz czekaja ale nie zawsze. Przyklad moja sister. Wiedziala, ze ma cesarke bo mala byla posladowo ulozona, odeszly jej wody w terminie i tak na porodowce lezala 6h ze skurczami zeby sie macica jakos przygotowala czy cos. Potem ja kroili.
a tu opinie sa podzielone.
jedni twierdza ze lepiej czekać by łożysko uruchomiło hormony bo wtedy lepiej po cc sie macica obkurcza i z mlekiem w cycuchach lepiej.
niektórzy lekarze twierdza ze samo wyjecie łożyska nawet bez akcji porodowej uruchamia hormony i wszystko jest tak jak byc powinno.
ja nie wiem co lepsze. znam dziewczyny i po umawianych cc i po cc po rozpoczęciu akcji porodowych. nie ma reguły. jedne karmiły cycem inne nie itd.
My po wizycie;) mała 1,5 kg wazy:) w pozycji startowej:) szyjka pieknie zamknieta;) wiec u mnie sluz taki jak powinien byc (wodnisty bo taka moja uroda)wiec nic mi nie cieknie;)
super wieści!
mi dokładnie to samo powiedziała wczoraj ginka o szyjce i śluzie.
 
reklama
Asteria, Ewelinka gratuluję dużych i zdrowych dzieci.

My po wizycie u gina wczoraj, szyjka bez zmian od poprzedniej wizyty, luteina działa, powinna wytrzymać do terminu, ciśnienie w normie, waga bez zmian, kurczę przez tą cukrzycę do 2 m-cy nic nie przytyłam, tzn. na początku nawet schudłam 2 kg, później je nadrobiłam i tak sobie dalej stoi bez zmian, ale najważniejsze, że mała zdrowa i rośnie.
 
iga najważniejsze ze mala zdrowa i szyjka trzyma. wagi w ogóle nie bierz do głowy.
ja za to wczoraj sie dowiedziałam ze mam juz 12,5kg na plusie i wcale jakaś heppy z tego tytułu nie jestem.
 
iga a moze nie przytyłaś bo masz dietę? ja jak staram się ograniczać w jedzeniu słodkiego tez już tak mocno nie tyje. Najważniesjze, ze wszystko ok z dzidzią
 
iga a moze nie przytyłaś bo masz dietę? ja jak staram się ograniczać w jedzeniu słodkiego tez już tak mocno nie tyje. Najważniesjze, ze wszystko ok z dzidzią
Też uważam, że to wina diety, lekarz nic nie mówił, że coś jest nie tak. Wyniki krwi wprawdzie się nie poprawiły, ale nie spadły, dalej mam brać żelazo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry