reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Ja tez mam nadzieje, ze bedzie sn. jestem szeroka w biodrach, Synus ulozony jest glowka do dolu, wiec raczej bedzie sn. Oby nic mi tych planów nie poplątało. Cierpieć bedziemy na pewno dziewczeta, ale tak jak pisalyscie, wszystko jest dla ludzi, inne to przezyły, wiec i my przezyjemy.

Ps. Marcia Franiu jest bossski!! :) Kochać to mało!
 
reklama
a ja miałam dzis na usg niecodzienny widok....jak mój Synek sika
icon_mrgreen.gif
nawet dr mówi, ze taki widok to rzadkość i śmiał się, że dziecko go olało. A w ogólę Bartuś waży 1650g. i w ciągu 2 tyg przytył 500 g
icon_biggrin.gif

a i przełączył mi na chwilę na 4 d i jutro wkleję fotkę
 
Ewelina to faktycznie! musiał być super widok hihi :-) bardzo ładnie Maluszek przytył przez te dwa tyg. mój gin mówił mi ostatnio że maleństwo teraz będzie średnio 200g tyg. przybierać :)
 
Marcia- w tym szpitalu, co ja bede rodzic, jesli wiadomo, ze bedzie cc, to sie wczesniej umawia na ok. tydzien przed terminem. Podobno tak jest im lepiej zrobic niz jak by sie zaczela juz akcja porodowa. A dodatkowo mozesz sie umowic ze swoim lekarzem, zeby to on Ci robil :-)

Asteria- ​gratuluje udanej wizyty i duzej Corci :-)
 
a ja miałam dzis na usg niecodzienny widok....jak mój Synek sika
icon_mrgreen.gif
nawet dr mówi, ze taki widok to rzadkość i śmiał się, że dziecko go olało. A w ogólę Bartuś waży 1650g. i w ciągu 2 tyg przytył 500 g
icon_biggrin.gif

a i przełączył mi na chwilę na 4 d i jutro wkleję fotkę

No to widok nie codzienny:) gratki dla was:)
 
Asteria, Ewelina:D gratuluję dorodnych maluszków:D:D

ja za dwa tygodnie mam wizytę i wtedy przekonam się ile waży moja Haniusia:D:D i czy obróciła się już do pozycji ewakuacyjnej, bo mnie Mami nastraszyła, że może źle czuję ułożenie córy...jeny...jak ja chciałabym już trzymać ją w ramionach:):)
 
Ale Wam zazdroszczę tych wizyt. ja dopiero za 2 tygodnie idę na USG a dzień później do lekarza na wizytę. Ciekawe, czy mnie zbada tym razem :) Jak nie to go poproszę, czy będzie łaskaw zaglądnąć, czy tam wszystko ok ze mną.
 
reklama
Do góry