reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

fajnie, że Wasze maleństwa są głową w dół...;) u mnie Hania na ostatnim usg (2 tygodnie temu) była nadal poprzecznie ułożona...;/ wydawało mi się, że się obróciła, ale znów kopie na dole...no nic..pożyjemy zobaczymy:):) nie ma co się martwić na zapas:):)

no i cieszę się, że wszystkie dzieciaczki zdrowe:) to najważniejsze:D
 
reklama
Anastazzja, moja z kolei dupką do dołu, ale lekarka mówi że jeszcze mała ma jeszcze dużo czasu na przybranie pozycji do ewakuacji... Będzie dobrze :)
 
Anastazzja, w sumie to faktycznie wizyta była już parę tygodni temu, to wtedy może jeszcze czasu było sporo... Powiedziała mi ginka że tak do 34 tc nawet czeka z podjęciem decyzji o planowej cesarce. Time goes by, a Pola nadal mnie kopie w dole brzucha albo z boku gdzieś :/
Co będzie to będzie. CC też przeżyję, choć wolałabym poród naturalny... Ale grunt to zdrowie dzidźki!
 
no właśnie ja mam tak samo...wydawało mi się, że parę razy wyżej oberwała, ale głównie dostaje na poniżej pępka lub w boki...mi gin powiedział, że jak się nie obróci do 32 tygodnia to idziemy na cesarkę...ale zobaczymy:)
 
U mnie w 22 tyg.maleństwo się ładnie ułożyło już główką, ale od kilkunastu dni mam wrażenie że leży jakoś inaczej.Kopanie czuję po lewej stronie na wysokości pępka.I to jakie kopanie:-D.Na lewym boku leżeć mi już nie pozwala, bo jak tylko się tak położę, od razu seria kopniaków i mama musi na prawy bok się kłaść.I wtedy spokój:).22 mam kolejną wizytę a to już będzie 31tydz, to wtedy wszystko ładnie zobaczę:). A mój A. się śmieje, że jak kopie po lewej stronie to mańkut będzie jak tatuś:-).
 
ja mialam z mala tak, ze od 28 tyg lepetyna w dole
teraz maly lata mi po calym brzuchu.

Raz mam glowke w gorze a raz w dole, nie wiem, co on sobie mysli

znam przypadek, ze dziecie zmienilo pozycje w 37 tygodniu

a nie probuja obracania dziecka zanim zdecyduja o cesarce? u mnie najpierw probuja obrocic zanim potna
 
no tak Liv- u nas w tej skandynawi to wkladaja lape i obracaja dzieciaka ;) A w Pl raczej nie.Moj syn jakies 3tyg przed porodem sie odwrocil sam- mialam tylko przykaz od ginekolog lezenia na jednym boku.
 
Nie mam pojęcia jak to jest z obracaniem... Moja koleżanka dostała jakieś zalecenia, ćwiczonka itp., ale wszystko guzik dało i mała urodziła się przez cc, ale tak koleżanka miała mało wód płodowych, więc u niej spodziewali się że tak się to skończy. Ja pewnie poważniej porozmawiam na ten temat z ginką na kolejnej wizycie...
 
reklama
poważnie? bo mi gin mówił, że jak do 32 tygodnia się nie obróci to później rzadko się to dzieje....;/

były przypadki, ze dziecko w momencie jak jechało na porodówkę sie obraca. Teoretycznie do 32 tc ma czas

liv a co do obracania dziecka to zależy jak jest ułozone, jak dupką do dołu to nie obracają
 
Ostatnia edycja:
Do góry