reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

moja siostra jak rodziła to przy skurczu odkleiło się łożysko.. także było zagrożenie życia.. szybko na stole wylądowała.. ale wszystko ładniutko jej zrobili.. blizny nie widać.. nie cierpiała też.. to wszystko zależy na jakiego lekarza się trafi..
znajoma po cesarce po 6godzinach wstała z łóżka i też jej nic nie dolegało..
ale tak czy inaczej dla mnie cesarka w ostateczności..
 
reklama
ja ostatnio jak byłam na wizycie w poczekalni rozmawiałam z kobietą która też ma termin na styczeń i planowaną trzecią cesarkę. mówiła że pierwszej cesarki nawet nie odczuła,wszystko się ładnie i szybko zagoiło. natomiast druga była koszmarna. teraz zastanawia się jaka będzie trzecia. mówiła też że gdyby mogła wybierać to tylko sn. ale nie zawsze decyzja należy do nas.
 
Mysz czekaja ale nie zawsze. Przyklad moja sister. Wiedziala, ze ma cesarke bo mala byla posladowo ulozona, odeszly jej wody w terminie i tak na porodowce lezala 6h ze skurczami zeby sie macica jakos przygotowala czy cos. Potem ja kroili.
 
reklama
Do góry