reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

A my tez juz po wizycie :-)


  • wszystko ok :-)
  • Milenka wazy juz ok. 1200g (a ja w ciagu 4 tygodni przybylam 2kg)
  • puls ok. 130
  • szyjka w porzadku
  • termin wypada mi ok. 15 stycznia (wiec cc ok. 5 stycznia)
Wiec wizyta bardzo udana :-)
Pytalam tez jak to jest z liczeniem tych ruchow i mi gin powiedziala, ze to normalne, ze czasem Maluszek sie mniej rusza. I ze nie liczy sie 10 ruchow na h, tylko ma byc co najmniej 10 ruchow na 12h! :-) I ze jesli tyle jest, to znaczy, ze wszystko ok :-)

I zeby sie nie kapac w goracej wodzie (co ja uwielbiam i robie) :-)

Iga- gratuluje udanej wizyty i Twoja Corcia to juz bardzo duza :-)
 
reklama
A my tez juz po wizycie :-)


  • wszystko ok :-)
  • Milenka wazy juz ok. 1200g (a ja w ciagu 4 tygodni przybylam 2kg)
  • puls ok. 130
  • szyjka w porzadku
  • termin wypada mi ok. 15 stycznia (wiec cc ok. 5 stycznia)
Wiec wizyta bardzo udana :-)
Pytalam tez jak to jest z liczeniem tych ruchow i mi gin powiedziala, ze to normalne, ze czasem Maluszek sie mniej rusza. I ze nie liczy sie 10 ruchow na h, tylko ma byc co najmniej 10 ruchow na 12h! :-) I ze jesli tyle jest, to znaczy, ze wszystko ok :-)

Cieszę się że wszystko w porządeczku :)
 
Melissa, gratuluję zdrowej córci, no właśnie dlaczego cc?

Moja córcia duża, bo my jesteśmy duzi. Ja 175 cm, a mój mąż 190 cm, moi bracia mają 198 cm i 192 cm. Dzieci też duże, wyglądają na 2 lata ,starszych niż są. Pierwszy urodził się 4200 i 57 cm, a drugi 3530 i też 57 cm. Ze wzrostem zawsze są na 95 centylu.
 
Melisa super! i czemu masz mieć cc??
Iga masz o tyle dobrze że Ty też wysoka jesteś! a ja 156 w kapeluszu a synek raczej geny ma po tatusiu a tam wszyscy duzi i wysocy się rodzili! ja nie wiem jak takiego małego pudzianka urodzę ;p
 
reklama
Melisa super! i czemu masz mieć cc??
Iga masz o tyle dobrze że Ty też wysoka jesteś! a ja 156 w kapeluszu a synek raczej geny ma po tatusiu a tam wszyscy duzi i wysocy się rodzili! ja nie wiem jak takiego małego pudzianka urodzę ;p

haha, wiesz co? z mojej strony wszyscy mają 170 i więcej, a u P. on jeden ok.180 a reszta jego rodziny 165 (tylko teść 170)
 
Do góry