reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Bakalia to też dobrze :) siłami natury możesz urodzić jak Szkrabik duży będzie.. a mi gin już teraz powiedział że grozi mi cc :/ a ja tak bardzo chciałabym naturalnie..
 
reklama
Fazerkamm- rozumiem co czujesz:-D.Ja się niedawno dowiedziałam że mój A. coś kolo 5kg miał jak się urodził, ja coś koło 3,5kg,więc średnia całkiem całkiem nam wychodzi:-).Mój A. wysoki jest 186cm ja mniej 171.Ale z wagą A. to się upewnię u teściowej.22 mam usg maluszka to się dowiem orientacyjnie jaki wielkoludek Nam się szykuje:-).
 
niki jestem bardzo ciekawa ile Wasz maluszek teraz waży! :)
Ja też ale nie mam póki co jak tego sprawdzić:).Ale coś czuje, że rośnie, bo te bóle brzucha co tak mi dokuczały to prawdopodobnie rozciągająca się macica.Hmmm może się okazać że maluszek nie będzie maluszkiem a wielkoludem:-D.
I przykro mi że CC Cię czeka.Czy to już pewne na 100% czy się okaże później?
 
Ostatnia edycja:
a wiecie ze ja bym wolała jednak cc...jednak to dla dziecka jest bezpieczniejsze, ale nie wiem czy będę się kwalifikowała do cc...w sumie w zaleceniach PTG jest, zeby na życzenie kobiety ciąża po in vitro kończyłą się cc ale u mnie tego nie respektują
 
a czemu cc bezpieczniejsze? gdyby tak było to by je chyba wszystkim robili a CC to konieczność;-)
ja bedac u innej lekarki teraz na 3d dowiedzialam sie ze mam lozysko na tylnej scianie i nisko niby. A moj gin mi nic nie mowił i to podobno moze powodowac krawienia...ale jeszcze jest czas i wszystko sie moze zmienic. Jednak gdyby nie to cc mnie czeka matko bosko:szok::szok::szok::szok: ciekawe co mi powie we wtorek
 
Iga, Melisa gratuluję dużych dzidzi:-)
Melisa a czemu cc własnie juz troche czasu sie zastanawiam a zawsze zapomne zapytac?

my tez po wizycie tak wiec I'm happy:-)
Moja Emilcia wazy 1459+/-218,97 g
i okazało sie ze to co nazywalam nozkami to glowka i raczki. i pan doktor martwil sie bo nie jest ulozona glowka w dol, ale mowil ze moze sie obroci.
a jak sie nie obroci to co wtedy?
 
Ja mam astmę, więc niby też powinnam mieć CC ale mój ginekolog stwierdził że nie mam ciężkiego stanu.Więc raczej będę rodzić naturalnie.Co szpital i lekarz to inna opinia.
 
ostatnio moja polozna mi powiedziala, ze skoro urodzilam dziecko 4kg to znaczy ze i tym razem dam rade- ze ja juz niby tak mam i moge rodzic SN duze dzieci:baffled:
 
reklama
moj syn tez duzy kolezanka sn rodzila 5kg smyka. W szpitalu połozna robiła pomiar tam gdzie sa te kolce biodrowe jak ja to mowie. Miałą tkaie metalowe cos. To chyba był dokładnie pomiar miednicy czy nie jest za wąska na klocka 4kg:)

mami jak np. ma ulozenie pośladkowe to CC
 
Do góry