reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Mami co kraj to obyczaj! u mnie też jest całkiem inaczej niż w Polsce.. ale dla pocieszenia powiem Tobie że nie przejmuję się że nie mam takiej opieki jak w PL w końcu nie jestem jedyną osobą w tym kraju co rodzi dziecko i jeżeli dzieciaczki i ich mamy żyją i mają się dobrze tzn że system jest ok :) jest inny niż w naszej ojczyźnie ale nie znaczy że jest gorszy :) także i tak zapewne jest u Ciebie :) głowa do góry! i nie porównuj lekarzy Hiszpańskich do Polskich.. tutaj też nie sprawdzają szyjki macicy :) także w ciepłych krajach mają inne piorytety :)
 
Moje dzieciątko na 3d było bardzo uparte. Ciągle sie zaslanialo lapką ale chociaz 2 fotki mam buziuni. Jestem co prawda troche zawiedziona to nie to samo co w poprzednim miejscu ale termin mam zaklepany jeszcze:-D

No więc moj synalek waży 1222gr :tak:wszystko jest ok
 
Marciaa toz to juz prawdziwy klopsik:-D mowisz, ze na kolejne 3d? to zycze by tym razem synus ladnie buziunie pokazal:tak:

Mami wyluzuj, widzialas co dziewczyny napisaly. Tez mam inna opieke niz w pl i nawet sie ciesze, gina u mnie nie ujrzysz na oczy, no chyba, ze cos sie dzieje, albo samemu sie prosisz i placisz. Ciaze wysokiego ryzyka w kazdym kraju sa wylapywane i jakby bylo cos nie tak to na pewno bys byla poinformowana. Spoko to juz koncowka:tak:
 
reklama
Mami nie ma w takim systemie opieki and ciężarną nic dziwnego.
w fr tez tak jest ze sa 3 usg robione 12tc , 20 tc, 32tc i juz. nikt więcej usg nie zrobi bo nie ma potrzeby. u położnej czy gina ( w zależności od szpitala) ma sie wizytę raz w miesiącu co mierzą brzucho, wagę, temperaturę, ciśnienie, tętno płodu i tu w fr sprawdzają szyjkę co miesiąc. i co miesiąc położna pobiera mocz na badanie. a z krwi to raz na trymestr robią wyniki.
nie masz czym sie przejmować. to wszystko jest normalne. to w pl jak sie chodzi najczęściej prywatnie to mas sie usg co miesiąc.

Marcia ale urósł ci kawaler!
 
Do góry