reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
a czemu cc bezpieczniejsze? gdyby tak było to by je chyba wszystkim robili a CC to konieczność;-)

bo nie robią każdemu bo dla lekarzy mniejszy kłopot, przecież przy sn uczestniczy głwonie połozna, a tak musi być lekarz, anestezjolog. Dla kobiety na pewno lepszy poród sn ale dla dziecka cc
Melisa , Mami gratulacje dla Waszych dzieciaczków
 
Ewelinka, niekoniecznie dla dziecka lepsze cc, przy porodzie sn lepiej przygotowują się płuca do oddychania, przestawia się krążenie krwi. CC to zawsze operacja.

Na szczęście przy pierwszym synu nie wiedziałam, że taki duży, po 4 parciu wyszła główka, a po 5 reszta. Za to młodszy praktycznie sam się rodził, nawet nie zdążyłam porządnie poprzeć za pierwszym razem a już była główka, przy kolejnym skurczu bez parcia sam się urodził, zresztą po postraszeniu mnie cc, bo długo nie było rozwarcia. Ja się panicznie boję jakichkolwiek operacji.
 
tadammmmm:tak:
skanowanie0012.jpg
 
Moja Emilcia wazy 1459+/-218,97 g
i okazało sie ze to co nazywalam nozkami to glowka i raczki. i pan doktor martwil sie bo nie jest ulozona glowka w dol, ale mowil ze moze sie obroci.
a jak sie nie obroci to co wtedy?
sa dwie opcje jak sie nie obkręci. ze spróbują ci ja obkręcic, albo zrobią cc. ale na następnej wizycie dopytaj sie położnej czy lekarza jak w twoim szpitalu jest preferowany sposób.

Iga to nasze dzieciaczki podobne wielkościowy :-)
melisa super wieści po wizycie. i mnie ciekawi czemu juz masz zapowiedz cc.
marcia śliczne zdjęcie :tak:
ewelinka i ja taka dobroci cc dla dziecka nie jestem pewna.
ja jestem jak najbardziej za rodzeniem naturalnym, ale wiadomo ze każda z nas jest inna i mamy rożne organizmy a dzieci maja swe plany w odnośnie rośnięciu itp. myślę ze lekarze powinni sie przy dużych dzieciach decydować na cc. w szczególności jeśli to pierwsze sa porody.
 
I przykro mi że CC Cię czeka.Czy to już pewne na 100% czy się okaże później?
to zależy tylko od Maluszka.. jak będzie rósł jak do tej pory to cesarka.. jak przestanie się opychać to zmieści się w kanale rodnym i naturalnie uda mi się urodzić :)

Mami jak się dzidzia nie obróci to czeka Cię cesarka z tego co ja się orientuję :)
Marcia śliczna buźka!! :-D
 
reklama
Dziewczyny :-)

Bede miala najprawdopodobniej cc ze wzgledu na to, ze mialam duza wade wzroku ok. -9 i 2 lata temu zrobilam sobie laserowa korekcje wady wzroku i teraz widze idealnie :-) I boje sie, ze przy sn moglaby mi jakas wada sie zrobic. Ide 15 listopada do tego centrum, gdzie mialam zabieg i oni mi maja dac opinie, czy mam wskazanie do cc. Moja gin jest chetna mi zrobic cc i jesli nie dadza mi takiej opinie okulisci, to ona i tak mi zrobi, jesli bede chciala :-) A ja jak narazie sie decyduje na cc.

Mami- Mala moze sie jeszcze obroci, bo ma jeszcze czas. A jak nie, to cc. Dobrze, ze wizyta udana :-)
 
Do góry