reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Aniaa...na 3/4d najlepiej pójść troszkę później:) tak mówił mój gin:) najlepszy jest czas kiedy jest sporo płynu owodniowego:) ja byłam i moje dziecię obróciło się plecami i za żadne skarby nie chciało się obrócić i tyle mam z wspaniałego zdjęcia potomka...:p ale przynajmniej za badanie nie płaciłam, więc nie płakałam, że kasa w błoto poszła:)

no właśnie i tego się boję,że odwróci się plecami i nic nie będzie można zrobić,a za wizytę tak czy siak trzeba będzie zapłacić :)
 
Witam,
Ja już po USG, dołączam do grona rodziców maluszków o płci żeńskiej. Badania ok. Teraz czas na wybranie imienia dla córki. :-)
 
reklama
Ja już po wizycie. Wszystko ok. Szyjka ma długość 34 mm i jest lekko zgięta, więc może dlatego lekarz tego nie czuł. Nic się z nią nie dzieje, jest szczelnie zamknięta. Lekarz upewnił mnie, że w jego odczuciu nie ma przesłanek do niepokoju. Podejrzeliśmy też pobieżnie dzidzię. Widziałam i rączki i nóżki i serce i żołądek i główkę. Wszystko w porządku, można powiedzieć takie usg połówkowe ekspresowe. Tętno 140. Pępowina w porządku.

Lekarz super, konkretny, przemiły. Jak jakaś z Was Warszawy szuka gdzie zrobić takie badanie to polecam Babkę Medicę i doktora Łukasza Lewczuka. Wszystko pokazuje, odpowiada na pytania, konkretnie i na temat, przemiły. USG 3 czy tam 4 D kosztuje tam 200 zł.

Ja odetchnęłam. Jeszcze zobaczę co mi drugi lekarz na wizycie powie w przyszłym tygodniu, kiedy będę miała to USG połówkowe zaplanowane. Odebrałam receptę, wykupiłam też lekki zalecane przez lekarza i się uspokoiłam. Mam zdjęcie twarzy Maleństwa. Ładny bobasek, w ogóle była bardzo spokojny/a.

Adak gratuluję dziewczynki. Nie sprawdzałam wyniki batalii, ale jestem ciekawa czy więcej wśród Styczniówek chłopków czy dziewczyn.
 
Ostatnia edycja:
Do góry