reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Cześć dziewczynki!

Jak widać nie mogę się z wami rozstać i cały czas czytam co tam u Was :-).
Moja kruszyna ma 32 mm więc przy waszych bobaskach to mały szczypiorek, ale chciałam się wam pochwalić ;-).
Megi Pegi - ja tę ciążę prowadzę od początku U dr. Lewczuka w Babka Medica i też bardzo go polecam. Jest bardzo sympatyczny ;-) i wszystko mówi co i jak. Niestety po moim poronieniu zawiodłam się na moim poprzednim lekarzu ponieważ mimo zapewnień nic mi nie pomógł w szpitalu, tylko kazał 2 dni jeździć na izbę przyjęć i czekać na traf że zwolni się łóżko bo nie miałam krwotoku. I tak trafiłam na dr. lewczuka

Zobacz załącznik 388227
A oto i moja dzidzia z bijącym serduszkiem :-)
 
kurczaczek jak to dobrze, że mozesz się pochwalić zdjęciem dzidzi:) Życzę ci żeby wszystko było super i żebyś szczęśliwie przebrnęła przez swoje 9 miesięcy! Żeby tym razem wszystko było bez żadnych problemów i komplikacji!
 
reklama
Kurczaczek!!! piękne maleństwo!:* gratuluję serdecznie!!!:* strasznie się cieszę, że udało Ci się znów zafasolkować:) mam nadzieję, że spokojnie zostaniesz kwietniową (?) mamusią:) i pisz często co u Ciebie!!:) bo i tak zawsze będziesz do nas należała:)
 
Do góry