reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

No ja dzisiaj mam kolejną wizytę po 5 tygodniach... tyle tylko, że ja mam bez usg, bo na nie zapisuję się oddzielnie do innego lekarza... no ale pewnie posłucham sobie tętna dziecka :-) jupi.
Odbieram też wyniki krwi i moczu i ciekawa jak co mi wyjdzie...
Jak to, co wyjdzie??? Wyjdzie, że wszystko jest ok!!! Przecież nie ma innej możliwości :)
POWODZENIA!
 
reklama
Wczorajszą wizytą byłam zaskoczona. Mam idealne wyniki, wszystko w normie, a lekarz stwierdził, że "za idealna" jak na kobietę w ciąży, że może za mało pije i dlatego są fałszywie pozytywne. Wszystko mam powtórzyć. Dziwne to dla mnie. Pozbyłam się bakterii w moczu.

No ale inne kwiatki wyszły. Że wg. niego mam za krótką szyjkę macicy, oczywiście potwierdzić albo zaprzeczyć ma to usg, które mam za tydzień.
Do tego czasu mam brać luteinę i przyjść do niego na kontrolę. Problem polega na tym, że dopiero w domu się dopatrzyłam, że nie dałam mi na nią recepty. Owszem w zaleceniach wypisała i pamiętał, że wystawiał w komputerze, ale nie wydrukował. Ja dostałam tyle skierowań, że zgarnęłam bez patrzenia i sprawdzania. Próbuję się do niego od rana dodzwonić, ale nie odbiera. Porażka. W sumie dzisiaj tez przyjmuje w inne placówce, ale można szału dostać próbując się dodzwonić na recepcję.

Odechciewa mi się wszystkiego.
 
Megi ale troszkę dziwne, że jak szyjka się skraca odrazu gin nie zareagował i nie zrobił usg, niestety w ciągu tyg szyjka potrafi się baaardzo mocno skrócić, wiem coś niestety o tym bo moja kolezanka miała z tym problem, lekarz to u niej olał i kazał tylko leżeć ....
co do recepty, spróbuj tak moze w której aptece się uda, że zostawisz im jakąś kwotę w zastaw za luteinę, doniesiesz jak odbierzesz receptę i wtedy odbierzesz kasę, ja tak kiedys zrobiłam
 
Megi ale troszkę dziwne, że jak szyjka się skraca odrazu gin nie zareagował i nie zrobił usg, niestety w ciągu tyg szyjka potrafi się baaardzo mocno skrócić, wiem coś niestety o tym bo moja kolezanka miała z tym problem, lekarz to u niej olał i kazał tylko leżeć ....
co do recepty, spróbuj tak moze w której aptece się uda, że zostawisz im jakąś kwotę w zastaw za luteinę, doniesiesz jak odbierzesz receptę i wtedy odbierzesz kasę, ja tak kiedys zrobiłam

Dzięki Ewelina,
próbuję się jakoś dostać do tego lub innego lekarza. Może jakoś uda mi się zdobyć receptę.
Co do usg, niestety w LIM/LUX MED tak jest, że na wizycie nie ma usg, umawiasz się na nie oddzielnie.
 
Byłam dzisiaj na prywatnym USG. U nas będzie upragniona DZIEWCZYNKA :) !!! Jestem taka szczęśliwa bo zawsze od dziecka chciałam mieć córkę. Lekarz powiedział, że na 100% będzie to płeć żeńska ponieważ nawet na USG 4D wydrukował mi wargi sromowe i mam porównanie co do USG 4D jak byłam w ciąży z Filipkiem. Hi hi teraz już wiem na co pójdzie połowa wypłaty - oczywiście opaski i sukienusie.
 
Byłam dzisiaj na prywatnym USG. U nas będzie upragniona DZIEWCZYNKA :) !!! Jestem taka szczęśliwa bo zawsze od dziecka chciałam mieć córkę. Lekarz powiedział, że na 100% będzie to płeć żeńska ponieważ nawet na USG 4D wydrukował mi wargi sromowe i mam porównanie co do USG 4D jak byłam w ciąży z Filipkiem. Hi hi teraz już wiem na co pójdzie połowa wypłaty - oczywiście opaski i sukienusie.

Gratuluję córci !!!!
 
Cukiereczek- gratuluje upragnionej Coreczki :-)
Megi Pegi- najwazniejsze, zebys sie nie denerwowala. Mysle, ze w aptece jak poprosisz, to Ci dadza lekarstwo, a recepte doniesiesz. jak sa mile Panie to sie zgadzaja- zreszta widza, ze w ciazy jestes :-) A na USG idz jak najszybciej, zawsze mozesz isc gdzie indziej, gdzie maja wolny termin. Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry