reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Aniaaa,
czuję się dobrze choć jestem zwyczajnie przestraszona. Umówiałam się dzisiaj na USG w innym miejscu, żeby sprawdzić co i jak. Wolę być spokojna i wiedzieć na czym stoje, a nie zamartwiać się do przyszłego tygodnia.
Co do recepty, narobiłam rabanu. Nie można się było się dodzownić na recepcję, w końcu zadzowniłam na "porady medyczne" przedstawiłam sytuację pielęgniarce. Zadzowniła do placówki gdzie ten lekarz miał wczoraj dyżur i oddzownił do mnie w ciągu 5 minut. Nie wspomnę, że od rana próbowała się do niego dodzownić i pisałam smsa. Dzisiaj idę odebrać tę receptę. Dam znać co mi lekarz powiedział.
 
reklama
to czekamy na wieści i te z usg też :) miejmy nadzieję że będą same pozytywne. muszą być :) powodzenia.
a jeszcze zapytam,gdzie będziesz robiła to usg?
 
to czekamy na wieści i te z usg też :) miejmy nadzieję że będą same pozytywne. muszą być :) powodzenia.
a jeszcze zapytam,gdzie będziesz robiła to usg?

Normalnie chodzę do LUX MED, a dzisiaj idę do Babka Medica, znam tam kilku lekarzy ze słyszenia.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a mój gin poprotu "dmucha na zimne".
Dzięki za wsparcie Aniaa
 
Normalnie chodzę do LUX MED, a dzisiaj idę do Babka Medica, znam tam kilku lekarzy ze słyszenia.
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a mój gin poprotu "dmucha na zimne".
Dzięki za wsparcie Aniaa

widziałam stronkę i tak patrzyłam na ceny usług,a dokładniej usg. całkiem znośne.tak się zastanawiam czy nie wybrać się tam na 3/4D moze wreszcie dowiem się kto tam siedzi bo to czekanie jest okropne. tyle że jak tak się wybieram od lipca i pewnie tym razem też nic z tego nie wyjdzie :D
 
Aniaa...na 3/4d najlepiej pójść troszkę później:) tak mówił mój gin:) najlepszy jest czas kiedy jest sporo płynu owodniowego:) ja byłam i moje dziecię obróciło się plecami i za żadne skarby nie chciało się obrócić i tyle mam z wspaniałego zdjęcia potomka...:p ale przynajmniej za badanie nie płaciłam, więc nie płakałam, że kasa w błoto poszła:)
 
reklama
Do góry