reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

za godzinkę jedziemy pooglądać się z Fasolką na usg. i ja i Fasola mamy pietra, bo jesteśmy dzisiaj bardzo ciche. az sięw domu wszyscy dziwią. :laugh:
 
reklama
sylwia532 pisze:
Dziewczyny mam pytanie o usg 3D na jaka plyte jest nagrywany filmik?DVD?
Ja mam przynieść na badanie zwykłą kasetę video. Wszystko zależy od sprzętu na jakim będziesz miała wykonywane USG.
 
Ja umawiając się na USG zapomniałam się zapytać, czy lekarz zrobi mojej dzidzi zdjęcie. Ale mam jeszcze czas, do nastęnyego wtorku więc zadzwonię i się zapytam.
Ale teraz mam do Was pytanie: Czy na USG trzeba mieć pełen pęcherz? Tego też się nie zapytałam... cóż skleroza nie boli, ale jednak... ;)
 
agao pisze:
jak się robi usg pęcherza to musi być pełen ale do dzidzi to nie trzeba,
Dziękuję za informację, ale i tak tam zadzwonię, bo męczy mnie to, czy będę miała zdjęcia, czy mam wziąść swój aparat... ;D
 
reklama
nadal nie potrafie wstawić  suwaczka :(

ja za kilka dni mam sie umówić na  usg i wybieramy sie razem z przyszłym tatusiem, wiem że bardzo chce synusia, ja też  no ale przecież nie mamy na to wpływu,  no i najważniejsze zdrowe  ale mimo wszystko mam nadzieje, chociaż pewnie jak tak bardzo chcemy to druga córcia bedzie 
 
Do góry