reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
monika.g kiedy masz nastęne USG? Może wtedy już będzie 100% pewności co do płci Twojego dzidziusia? Ja muszę czekać do następnego wtorku...brrrrrr jak to długo!
 
W ramach przychodni ktora oplacam powinnam miec okolo 30 tygodnia ciazy. Zawsze moge pomarudzic u gina zeby dal jeszcze jedno skierowanie tylko mi juz glupio,bo czesto korzystalam z tego wczesniej(robilam prawie co tydzien). Juz mnie uwazaja za histeryczke. Zapisalam sie jakis czas temu na 3D za 2 tyg. Myslalam ze odwolam ale jeszcze pomysle czy nie pojsc. W sumie co to za roznica jaka plec bedzie? Oby zdrowe.
 
moja dzidziolina w 20 miala 413 g tez myslalam ze duzo ale chyba nie ma sie czym niepokoic (swoja droga te kalendarze ciazy podaja chyba jaka zanizona ta wage co nie??)
 
reklama
Do góry