reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
nie bo małpiszon się wiercił i się zdjęcia poromazywały ale pani dr stwierdziła że nos ma ojca i stopy duże za tatą
 
właśnie wzięłam prysznic bo nie chciałam leżeć w wannie bałam się że nie wstanę a mój miś na treningu , teraz siedzę na łóżku zawinięta w kołdrę i popijam profilaktycznie mlekoz miodziem i czosnkiem :p
 
odkąd jestem w ciąży nauczyłam się kąpać w letniej wodzie bo kiedyś to właziłam do takiego wrzątku że aż mi slabo było a teraz ze względu na dzidizę ostro się z wodą pilnuję
 
reklama
ja też ostudziłam swe wodne preferencje ;) , ale nie moge się nie kąpać. Myślę, że odzwyczaiłabym się, gdyby mi wypruli z łazienki wannę
 
Do góry