reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
dzięki azik

ANIK 78
hey mój mąż chce iśc do tego Zwolinskiego tyle że jak dowiedział się ze on robi 4d to chce tam
 
azik - fajny ten kalkulator - wpisałam wymiary i wyszło mi, że dzieciątko jest w 16 tygodniu +/- kilka dni, czyli wszystko ok. To straszne, że muszę w kilkunastu miejscach sie upewniać, jeden lekarz mi nie wystarcza. ;)
Z kalkulatora narodzin termin mi wychodzi na 2.04.2006 :( Lekarz podał mi na 28.03.2006 - co kalkulator, inaczej wychodzi...
 
różnica tygodnia - w obliczeniach to niewielka różnca - u mnie w zalezności który lekarz mni przyjmije do szpitala to mam rozbierzność 1-5 dni...

spoko, dzidzia i tak wiew kiedy ma do nas przyjść...
 
agao - ostatnio leżałam sobie i wyobrażałam jak moja glisdunia będzie wyglądać, jak to będzie w marcu itp., rozmawiałam sobie z moją myszką i poryczałam się jak głupia, bo już strasznie za nią tęsknię i chciałabym ją już tulić i całować, zwariuję do marca!!!!
 
reklama
ja też strasznie tęsknię, a jak mnie kopnęla dzisiaj po 14 to aż mi się łezki za kręciły że mamusi dąło dziecko znać że żyje, też mnie brzusio rozczula
 
Do góry