reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
Ja się zapisałam na szczegółowe diagnostyczne usg na 27 X. Ale do końca nie wiem, czy dostane zdjęcie w 3d czy nie. Wiem, ze będzie filmik z 2d. Ale w końcu chodzi przede wszystkim o diagnostykę, a nie o moją przyjemność, a pani doktor podobno specjalistka w dziedzinie neonantologii.
 
diagnostyczne -standartowe, około 20-24 tygodnia przeprowadza się badanei usg by stwierdzic że dzidzio rozija się prawidłowo lub nie. wystarczy 2d, ale to jest najlepszy moment jak ktoś chce 3/4d.
 
ba tez sie boje. ale gdyby nie usg to dzidzio nie miało by szans na pomoc... niestety, nie zawsze pomoc jest skuteczna, ale wiele rzeczy mozna juz naprawić w brzusiu i potem jest wszystko ok.

poprzednim razem ,aj kleżała, dziewczyna wiedziała, ze urodzi dzieck oz problemami nerkowymi itp,
dziecko od razu trafiło na stół - przezyło, ma sie dobrze...
 
reklama
Do góry