reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
właśnie dzwoniłam w warzsawie do cm lim w marriocie i tam robią 4d za 180 zł z konsultacją od razu i z płytką CD
 
anik 78 zadzwoniłam jeszcze raz do marriota i zbaraniałam okazało się że oni robia normalne 3d a te ruchy które pokzaują nam u ceranowej takie krótkie ruchy jak bobusie się ruszają przez chwilę i zwykle nagrywaja na płytę po 3 to w marriocie nazywają to 4d, a nagrywają tylko zdjjęcia a takie oglądanie tych ruchów to 4d - więc idę tam u Ceran tyle że nie wiem czy do swojej czy do twojego 7 to poniedziałek?????????????????
 
anik 78 bo ja myśłałam że ty pisałaś że to usg 4d jest 50 złoty droższe a wiem że u ceranowej płacimy 200 zł, sorki
 
agao pisze:
anik 78 bo ja myśłałam że ty pisałaś że to usg 4d jest 50 złoty droższe a wiem że u ceranowej płacimy 200 zł, sorki

Agao, ja chcę w poniedziałek, bo już doczekać się nie mogę, nie widziałam swojego maleństwa tyle czasu. Jak się zdecydujesz na 7.11, to daj proszę znać, to się zgadamy. :)
 
agao pisze:
anik 78 zadzwoniłam jeszcze raz do marriota i zbaraniałam okazało się że oni robia normalne 3d a te ruchy które pokzaują nam u ceranowej takie krótkie ruchy jak bobusie się ruszają przez chwilę i zwykle nagrywaja na płytę po 3 to w marriocie nazywają to 4d, a nagrywają tylko zdjjęcia a takie oglądanie tych ruchów to 4d - więc idę tam u Ceran tyle że nie wiem czy do swojej czy do twojego 7 to poniedziałek?????????????????

Agao, jak uważasz, ja chcę do Zwolińskiego, bo podoba mi się jego podejście do pacjentek :) a poza tym już się znamy.
 
Agao pojeciem 4D okresla sie krotki filmik a 3D to jakby tylko klatki z filmu czyli poszczegolne zdjecia. Ja natomiast chyba sie skusze na dr Makowskiego(specjalista od wad rozwojowych plodu,podobnej klasy co prof. Roszkowski) Zapisy odlegle cena 150 zl z nagraniem
 
reklama
Do góry