reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
ja juz sie zapisalam do dr Makowskiego na 3d na 2 listopada to bedzie nasz 22 tc a terminy do niego sa straszne- pierwszy jaki mi pani zaproponowala to 16 listopada!! ale w koncu sie zlitowala i zapisala mnie na 21.15 :) A Wy do kogo idziecie na USG polówkowe??

Asia
 
Ja idę do swojego prowadzącego. Doktor Kucharski z Centrum Damiana. Cieszę się, że to własnie porwadzący będzie mi robił USG, juz raz miałam u Niego. Na 3D, tez mogę iśc do Niego, ale jak pisałam wcześniej, na razie się wstrzymałam. :)
 
Kati, jak już pisałam u was wszystko jest do przodu... a u nas usg 3D w kilku duzych miastach... i tylko prywatnie zazwyczaj...

nie do końca ufam ameryce, ale jak oni sie z czegoś wycofują to znaczy ze komuś już coś zaszkodziło - bo odszkodowania u was wysokie...


już za tydzień dowiem sie czy wszystko rozwija się w porządku... jeszcze tylko tydzień ;)
 
azik pisze:
doppler pozwala badać porzepływy krwi w naczyniach krwionośnych, więcej niestety to już dal mnie za wysoka medycyna, której nie zrozumiałam.

na tym poziomie ciąży to chyba lepiej wybrać te zz diagnostyką serca (ale czy to nie to samo???) bo przepływy zazwyczaj zaburzają sie po 24 tygodniu...

ja dzisiaj byłam tak zdenerwowana u ginki, że znowu mogę wylądować w szpitalu, że zapomniałam spytaći o usg połówkowe i o dentystę.
 
jestem ciekawa jakie dzizdzi wielkie jest teraz i jak się maluszek czuje, mam nadzieję że tylko ja tak fatalnie a on lepiej
 
ANIK78 już z niecierpliwośćią odliczam dni do 22 tygodnia czyli jeszcze 3 tygodnie nam zostały??? ciekawe jak dzidzie wyglądają??? a Ty znasz płęc bo się zgubiłam??
 
agao pisze:
ANIK78 już z niecierpliwośćią odliczam dni do 22 tygodnia czyli jeszcze 3 tygodnie nam zostały??? ciekawe jak dzidzie wyglądają??? a Ty znasz płęc bo się zgubiłam??

Jeszcze nie, ale rodzinka przekonuje mnie, że będzie chłopczyk, bo lepiej wyglądam jak jestem w ciąży no i brzuszek mam na chłopczyka. Agao ja zapiszę się jakoś na 07.11, bo już rozmawiałam z mężem. A Tobie Agao powiedzieli na 100%, że synuś będzie??
 
reklama
w 13 tygodniu powiedzial mi na 90% że chłopak a w 17 na 3d potwierdzili na 100% bo wywalił młodzieniec sprzęcik jak się dało najbardziej i nawet ja stwierdziłam że to jest ten męski klejnot babka w 17 powiedziała że gdyby nie był apewna to by nic nie mówiła na którejs poprzedniej stronie wkleiłam to zdjęcie ze stzrałką wskazującą ptasia ;)
 
Do góry