reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze USG

reklama
Dziewczynki a napiszcie ile wasze bąbelki ważą, bo u mnie jest 20 tydziń i bąbel wazy niespełna 400 gram, martwię sie czy to nie za mało bo np. córka w tym samym wieku ważyła ponad 600 gram
Wiem że każde dziecko rozwija się indywidualnie i w swoim tempie ale dobrze jest miec porównanie...
Uspokoje się przynajmniej.
 
Po dzisiejszej wizycie dostałam skierowanie na USG. Idę 28.10. Chcialam zapisać się na 3D, bo tyle pisałyście. lekarz jednak mi odradził, posłuchałam, trochę mi szkoda, ale jego argumenty były dość mocne: Czy dzidzia jest zdrowa i tak zobaczymy na 2D i na zwykłym ( 2D też nie jest złe, miałam jak byłam w ciązy w Jackiem), a koszt 3D to 250 zł. To rzeczywiście nie mało :(. On określił, że 3D jest bardziej dla rodziców niż dla lekarzy. Mam mieszane uczucia, ale jak rzeczywiście mało zabacze to zawsze mogę zapłacić za 3D, a tak na razie mam wszystko a abonamencie W Damianie.
 
Kaska! Poczekaj spokojnie na to zwykle usg. Na 3D zawsze zdazysz pojsc nawet nastepnego dnia. Ja tez zwykle mam w abonamencie,wiec ciagle biegalam na nie. Tylko raz bylam na 3D.
 
reklama
Do góry