reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Butterfly-ale z ciebie ranny ptaszek:-) ja sie nie mogłsm po 7 zwlecżeby małą do przedszkola ubrać a ty tak wczas:szok: u mnie pogoda nie zachęcajaca zachmurane i chyba będzie padać spać mi sie chce a tu trzeba sprzątać weny brak niestety a wy śpicie jeszcze:-D Pobudka:rofl2: Anaber-zajrzyj do nas i nie denerwuj sie już :tak: Miłego dnia
 
Cześć Wam:)

No nie było mnie troszku :) już mi przeszło z tą szafą, ale miałam gości od piątku i urwanie głowy, nie nadaję się na goszczenie: wszystko mnie denerwuje, wózek który wyprałam muszę wyprac jeszcze raz :baffled: bo uciapany i pelno prania i sprzątania, nie mam już na to siły :no: wszyscy szli spac a ja doporowadzałam mieszkanie do użytku do 2 w nocy aby rano jak sie wstanie to można było normalnie zjeść śniadanie. Także jestem wykonczona po weekendzie.

W sobote byliśmy u mojej mamy na działce to troche odetechnełam ale wieczorkiem jak wróciliśmy kąpałam Igorka i zauwazyłam,ze ma kleszcza na nodze i jechalam z nim o 22 na pogotowie :-( ale naszczęście jak przyjechaliśmy to nikogo nie było i 15 min i było po sprawie. także dobrze,że nie czekałam z tym do rana.

dziś musze jechac do Gdańska załatwić parę spraw no i ostatni tydzień do egzaminów więc trochę musze sie przyłożyć.

Przepraszam ,ze tylko o sobie ale nie ogarnełam Was od czwartku więc tylko wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i przesyłam buziaki :tak: i widziałam nowe forumowiczki więc witam Was :)
 
reklama
wiola jak to mówią kto rano wstaje temu Pan Bóg daje :rofl2:
Anaber
witaj :-)
Bobo u mnie też superowa pogoda :happy::-D
Marta powodzenia u promotora :-)

wróciłam z misji, i mam już dość :-p co za wredne babska siedzą w tych urzędach to ja nie wiem ... wielce obrażone,że w ogóle przychodzi do nich klient załatwić sprawy
 
Do góry