reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Ja cesarke mialam i bać sie jej nie boje ale martwi mnie fakt że jagbym miała cesarke to jak do domu wróce to jak ja będę Nastke dźwigać
 
Bobo podobno działa rozluźniająco ale nie znieczulająco, jak rodziłam córkę to mi jako znieczulenie dali pyralgine pomogło jak cholera
 
ehhh MaRTUSIASX- jak sie czuje , ehhh w sumie nie moge nic jesc zoladek mi wysiad, obgryzlam paznokcie do krwi i jade na lekach przeciw nerwowych co nie pomagaja :( ale walcze dla mojego misia , musze !!!!!!
 
Aga zdania są podzielone.jedne dziewczyny nie chcą o tym słyszeć bo nie wyobrażają sobie rodzić nic nie czując a inne biorą znieczulenie bo się boja. Ja miałam dwie cesarki więc swojego zdania nie mam na ten temat.
 
kiedyś sie tak zastanawiałam jak to jest że pocżecie dziecka jest przyjemne kontakt z takim maluchem swoim jest przyjemny a poród mniej przyjemny:baffled: powinno wszystko sie równie dobrze kojarzyć
 
Gosiulku ja rodziłam dwa razy naturalnie bez znieczulenia i żyje teraz mam schizy na punkcie wagi małego. Wiesz jak to mówią każde następne dziecko to większe Pierwsze 4100 drugie 4500 to co teraz 5 kilo?? Ale doktorka powiedziała że nie mam zupełnie na to wpływu jakie dziecko będzie duże niestety
Martuniu uwierz mi ze nie ma się czego bać
Wiola zgadzam się z tobą choć powiem wam że to taki ból który się bardzo szybko zapomina w zasadzie zaraz jak urodzisz i dadzą ci maleństwo na piersi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry