reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

hejka

witam się porannie :-)

anaber
no wierzę Ci, że nie masz siły ... do mnie jutro wszyscy koledzy m przychodzą na mecz polska-rosja i się zastanawiam jak ja to przeżyje :crazy: wracaj do nas :tak:

jak już kiedyś pisałam, ja stawiam na dziewczynkę u bobo :-) hehehehehe

dziewczyny ja też boję się porodu, nie wiem czy naturalny nie zakończy się cesarką -mam mętlik w głowie, czy brać zzo, w środę mam nadzieje pogadać z lekarzem

bobo jak Ty przeżyłaś to "krojenie" ??? jak po cc zająć się maleństwem skoro wszystko tak Cię boli :-(
 
reklama
Dziendobry

Bobo ja mam usg o 15 naszego czasu moze spisze od ktorejs nr tel z grupy i napisze po badaniu kto u mnie mieszka:-)


widze ze wywolalismy nasze wilki z lasu joweg trzymaj sie kochana gosiulek dobrze ze jestes wspolczuje boli glowy mam nadzieje ze z M sytuacja opanowana. anaber no wreszcie witaj:-) jeszcze tylko Dzoanka wroci do nas i bedzie super.

Na FB widzialam zdj z wieczoru panienskiego Suonko. juz pewnie odlicza dni:-) albo leczy kaca :-D
 
Anaber to zwolnij troszke bo przeciez sie wykonczysz bietka po cesarce boli bo musi to w koncu operacja ale jak widzisz dziecko to nie mysli sie o tym bolu i jakos sie to rozchodzi najbardziej sie balam wyjecia szwow ale nic nie bolalo:-) kazda z nas sie czegos boi na tym chyba zycie polega ze sa obawy
 
scotland czekamy na wieści :-)

wiolka
wiem, że jak widzi się dziecko to wszystko mija... ale jak przypominam sobie próby wstawania z łóżka po laparoskopii, gdzie maiłam 3 dziurki to naprawdę nie wiem jak zniosłabym cc :-(
ehhhhhhhhhhh życie pokaże, zrobię wszystko co będzie najlepsze dla dziecka

dzień dobry butterfly

kochane idę do apteki, a potem z psiakiem na spacer, mam nadzieje, że dam jakoś radę - kręgosłup boli, ale chciałabym pospacerować, bo wczoraj leniłam się cały dzień.

miłego dnia :-)
 
Bietka ja nigdy nie mialam operacjii cesarka byla pierwsza bylam przerazona ale nie bylo tak zle dalam rade ty tez dasz jak bedziesz musiala
 
reklama
Do góry