reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
M właśne polazł do biedronki po chipsy na kolejny mecz :tak: ja i tak nie jem ich... Jutro idę do pepcko fajne koszulki są i spodnie może kupię coś na obronę ;-)
 
Jestem kobiety dzis co prawda skończyliśmy o 13 ale dziś tak przynudzali mówili nam skąd sie biorą dzieci:szok::-D i o naturalnym planowaniu rodziny i bredzili głupoty jak wróciliśmy do domu to przyjechali goście i pojechali niedawno dopiero a najlepsze jest to że nauki skończyliśmy ale jeszcze musimy odbębnić zajęcia w jakimś centrum planowania rodziny czy czymś takim dramat z nimi:wściekła/y: Witam nową koleżanke:-) Anisiaj-super że sie wybawiłaś i że sie impreza udała:tak:
 
Hej dziewuszki ,jeszcze jestem!
Justys witaj!!!

Coś wam opowiem.Otóż doszłam do wniosku,że ja i m i nasze dzieci w jego rodzinie jesteśmy jak piąte koło u wozu.Na temat teściowej chyba na grupie pisałam.Brat mojego m wybudował się i zabrał babcię ze sobą(poza tym i tak wcześniej u babci mieszkał).Parę dni temu zadzwonił do m z jakimś pytaniem,więc m zakomunikował jemu,że chcemy do babci przyjechać.A odpowiedź jaką usłyszał wprawiła i mnie w osłupienie.Mamy nie przyjeżdzać do Łośna,bo oni(oni czyt. brat m i jego żona) mają gości i dopiero w poniedziałek możemy tam pojechać.Cholera my nie do niego,lecz do babci.On się nas wstydzi czy co,myśli że my wyżremy połowę lodówki czy grila.Kurka ,przecież babcia wspólna,ma swój pokój a i ogród przed domem ogromniasty!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kochane , przepraszam ze nie zagldam ale mam caly cza sstres nie mialam jeszcze neta pare dni...... moj maz w szpitalu robi hipertermie i terapie jemiola to nasza ostatni szansa na zycie , jestem pelna nadziei i mam nadzeije ze ten rak juz sie smazy !!!!!!! moj mezus ni moze jesc ani nic wszytsko tak mu uciska juz , jedno pluco da sie opeowac ale drugie nie wiec terza to straszne raczysko musi sie smniejszyc to nasza ostatnia nadzeija , prosze modlcie sie !!!!!!!!!
 
Do góry