reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
bietka - to zupełnie jak ja :) zawsze wolałam facetów jako kumpli i mam tak do dzisiaj :) a meczem też się rozkoszuję dzisiaj, chociaż mam spory dylemat, bo kocham Włochy całym sercem, ale Hiszpanią też nie pogardzę i jestem rozdarta :)

aneczko - kiedy będzie pudełko?
o jaaaaaaaaa przepraszam na śmierć zapomniałam z tego wszystkiego o Tobie ... jutro je obejrzę jeszcze i popoprawiam jak będzie trzeba ok ?? najmocniej przepraszam !!
i daj mi swój adres na pw :)
Aneczka ale jakie podejrzenia? To ogólnie z m konflikt zażegnany ?
moja babcia zmarła na raka 2 lata temu i mam takie same objawy i problemy więc idę sie przebadać ...
anisiaj ja wole Hiszpanie :-):-)
W gronie moich znajomych przeważają kumple, ale m jest zazdrosny więc musiałam odpuścić po ślubie. W facetach cenie to ze nigdy nie owijaja w bawełnę tylko powiedzą co myślą. Prosto z mostu :)

Aneczkaa co się dzieje ????
jakoś tak życie mi sie sypie lekko...
Faceci mają swój świat :-) oni mogą być zazdrośni i robić sceny ale jak my im robimy akcje to się z nas śmieją,że kobiety to desperatki i nie mają co wymyślać :-p
ja bym chciała żeby mój czasem był zazdrosny....
 
Aneczka a nie jest zazdrosny ? Ładna kobietka z Ciebie ;-) pokaż mu a co ? Przykro mi z powodu Babci. A po czym poznajesz że masz takie same objawy ? Aneczka tak jak mówi Bietka możemy na grupę iść...
 
Aneczkaa &&&&&&&&&&&&&&&&& wszystko napewno się ułoży. Nie możesz zakładać najgorszego. Wiem, marna ze mnie pocieszycielka, ale nie porownuj się do babci. Każdy organizm jest inny, na pewno wszystko jest dobrze
 
reklama
Do góry