reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
6mamo ;-) dziękuję bardzo! ja już byłam ze swoimi intencjami przy okazji wycieczki w Częstochowie - no i zamówiłam sobie pasek św.Dominika nie wiem czy to bujda czy nie ale zobaczymy czy coś pomogą modlitwy

dziewczyny zbieram sie :) dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczynki

Dziękuję za pamięć i Martus życzenia.Imieniny obchodzę w październiku.

Buterflly jesli nie uwierzysz to i wszyscy święci nie pomogą. Musisz wierzyć a wtedy wszystko jest możliwe.Wiara czyni cuda.
 
Martuś skąd.Przez ostatnie trzy dni tak mnie bolała głowa że miałam dość.Dzisiaj myślałam że będę juz płakać z bólu...:-(
Gdyby znana była przyczyna to jeszcze dziś bym pojechała do lekarza i stała w kolejce do specjalisty...

POczytałam Was troszkę...

Aga a Ty się trzymaj mocno.Jeszcze sporo przed Tobą.
 
reklama
Do góry