reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hey , ja jestem za Hiszpanią :)

Przepraszam że wczoraj tak zniknęłam ale spontanicznie pojechalismy na piknik do Rogalina
Co do sytuacji to hmmm Tomek się przymila , twierdzi że nic nie może zrobić ... ehhh wracamy regularnie do tych samych rozmów za każdym razem mówi że coś zrobi i tyle .. na mówieniu się kończy .


Jutro z młodą do pediatry uciekam bo chyba ma zapalenie układu moczowego :(

Poza tym zawieszam staranka bo muszę się przebadać .. coś dziwnego sie ze mną dzieje i mam pewne podejrzenia tylko muszę potwierdzić testami i badaniami ... więc trzymajcie kciuki ...

Coś jeszcze chciałam pisać i nie pamiętam co :) starość mnie dopada...
 
bietka - to zupełnie jak ja :) zawsze wolałam facetów jako kumpli i mam tak do dzisiaj :) a meczem też się rozkoszuję dzisiaj, chociaż mam spory dylemat, bo kocham Włochy całym sercem, ale Hiszpanią też nie pogardzę i jestem rozdarta :)

aneczko - kiedy będzie pudełko?
 
anisiaj ja wole Hiszpanie :-):-)
W gronie moich znajomych przeważają kumple, ale m jest zazdrosny więc musiałam odpuścić po ślubie. W facetach cenie to ze nigdy nie owijaja w bawełnę tylko powiedzą co myślą. Prosto z mostu :)

Aneczkaa co się dzieje ????
 
Buterfly to blisko mnie ;-)
Bietka ja tez miałam zawsze dużo kolegów i bawiłam się samochodami ale m jest zazdrosny nawet o kuzyna :/
Anisiaj mecz oglądasz w terenie czy w domku ?
 
reklama
Do góry