reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

witam :-)
anaber gratuluje udanej wizyty,teraz juz u ciebie zgorki :tak:
bietka u ciebie tak samo..
fajnie macie,ze juz na koncowce jestescie :tak:
szostkowa ja ryb lowic nie lubie ,ale uwielbiam jesc..chociaz teraz chwilowo nie moge :-(,moj M.to zapalony wedkarz..i oczywiscie ta swoaj miloscia do wedkowania zaraza dzieci,nawet corke :tak:
wiolka widzialam suknie..jest slicznaaaa !!!
dla kazdej buziak,bo przyznaje sie bez bicia,ze nie czytalam:zawstydzona/y:
 
reklama
kochana,juz lepiej..,dziekuje ze pytasz ') nie wymiotuje,tylko mnie mdli i mam odruchy wymiotne..ale jem tylko to,co dziecku smakuje..wiec moje menu jest bardzo zawezone ,ale co zrobic..lepiej tak,niz tulic kibelek :tak:
 
hej dziewczyny ,maz wczoraj robil badanie , przerzuty urosly nie duzo , jeden tylko ten najwiekszy duzo urusl , wiec czekamy na opis i potem zobaczymy co dalej czy wyraza zgode zeby to operowac czy sie juz nieda :( pozrawiam i caluje , teraz znwou do pracy to nie mam za duzo czasu !!!! ale zrobila postep zapisalam sie na prawko !!!!!
 
Madlen no tak ale jeszcze troszkę i chyba będziesz mogła jeść wszystko co ? Ja na szczęście nie wiem co to tulenie porcelany ale moja siostra wymiotowała do 6 mca i też nie mogła wszystkiego jeść.
Joweg jak dobrze ze jesteś a jak Ty się czujesz?
 
Gosiu moje dziecko poprostu ma francuzkie podniebienie..i niestety dla mamy..wszystkiego jesc nie moge..nawet jak zjem to wtedy sie mecze..
wiec wole nie kombinowac..
z moja cora mialam tak samo..wyniki mam bardzo dobre,dziecko rosnie wiec nie mam czym sie martwic..taki juz urok..jedynie z synem mogla jesc wszystko..,moze teraz tez bedzie dziewczynka i dlatego takie jazdy mam z tym jedzeniem..:confused:
do grudnia musze wytrzymac..nie mam wyjscia,najwazniejsze ze juz nie mecze sie tak w wc ,jak wczesniej ;-)
 
reklama
dzieki Gosiu,bede musiala popatrzec tutaj ..tym bardziej ,ze za 2m.czeka mnie lot samolotem..a ja zawsze przy starcie i ladowaniu mam wszystko u gory..a teraz moze byc razy dwa..
bedzie wstyd,bo dzieci nie wymiotuja w samolocie,a matka bedzie do torebki plula..ochh nie..lepiej zeby nie :no::-D
 
Do góry