reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Do piątku tyle czasu a ja już stresuje się przed wizytą :baffled: coś sobie ubzdurałam,że może już nigdy nie będę mogła zajść w ciąże albo coś jest nie tak :szok: mój G to się ze mnie śmieje bo nie ma sił mi już tłumaczyć- a ja się boje co powie ginekolog :-(
 
dziekuje bardzo juz potrafie sie nią cieszyc bo na poczatku nie było kolorowo.
nie lubie piłki nożnej ale szanuje wszystkich którzy mają zamiłowanie do tego sportu.
 
Bietka ja miałam być bratkiem ha ha ha ale i tak wszystkie drzewa były moje.
Buterfly a dlaczego tak myślisz ? Gin coś mówił na ten temat ?
 
Justysp10 miałas jakieś problemy ? Dlaczego nie potrafilas się cieszyć ?
Butterfly będzie dobrze, nie stresuj się , gin napewno Wam wszystko wytłumaczy i powie kiedy możecie się starać
Marta ja tez chodziłam po drzewach, wolałem męskie zabawy niż lalki hehe
 
Ostatnia edycja:
Marta - nic nie mówiła, bo ja ginekologa zmieniłam i wracam do Poznania :sorry2:... bo ta gdzie chodziłam olała moją sprawę i nie reagowała na moje telefony,że coś jest nie tak i tak oto poroniłam. to był ok 3-4tydzień bo się dowiedziałam przez przypadek i nie myślałam,że to ciąża - bo odstawiłam tabletki i ja mam problemy to myślałam że to wina odstawienia a nie fasolka. Powiedziała tylko,że nie jest potrzebny zabieg bo samo się oczyści wszystko

Bietka mam nadzieję, ale jednak mam jakiegoś stracha ;/
 
Butterfly najważniejsze, ze masz dobrego lekarza. Głowa do góry.
Marta ja zawsze miałam obdarte kolana jako dziecko i lepiej dogadywalam się z chłopcami
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do ginekologa idę w piątek- do nowego bo teraz go zmieniłam (tzn mówiłam,że miałam dobrego w Poznaniu, ale się przenieśliśmy i żal mi było dojeżdżać :dry:) czekam na wizytę miesiąc ... i teraz się boje co powie :szok: no i żeby @ nie przyszła do tego 15 :wściekła/y: bo nie wiem jak to będzie po poronieniu ... Ostatnią miałam 19maja tzn jak poroniłam to się ze mnie lało tydzień i teraz nie wiem kiedy wypadnie bo u mnie to nic nie wiadomo
 
Do góry