reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

Elvie - widzę że u ciebie Lenka i u mnie też się szykuje i walka o imię również hihihihi :-):-):-)
no to pozostajemy w kontakcie bo u mojego męża opór równiez genetyczny gggrrrrrr

a my ostatnio wiecozrem w łózku śmialiśmy się z mężem z różnych imion. Mój mąż uparł się że synkowi chce dać na imię po swoim ojcu Henio (nosz kurka wodna po moim trupie!!!) i ja mu na to a co by było gdybyśmy na Karolinke wołali Władzia (po mojej śp babci) :confused2::confused2::confused2: więc pośmialiśmy się i Henio na szczęście został wycofany (jako opcja dla synka) a w nocy przyśniła mi się babcia i pogroziła mi palcem mówiąc że Władzia i Władziu (mój śp dziadek od śp babci) to najpiękniejsze imiona na swiecie oooooo!!!!! No i jak się obudziałam to tak mi przykro było że tak się śmiałam :eek::eek::eek::eek:
ale mimio wszystko dzidzi tak nie nazwę ...chyba.....:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Michalinka - bardzo ładnie - Michasia mmmmmmm ślicznie
 
reklama
A my nie umiemy dojsc do porozumienia z imieniem dla chlopca... To co mi sie podoba nie podoba sie mojemu Ł, to co jemu pasi dla mnie brzmi okropnie!
W dodatku u nas ilosc imion zakrojona, bo ja uparlam sie , ze dziecko musi miec imie tak samo brzmiace w Polsce i Anglii... I juz pomyslow mi brak.
Jak na razie udaje ze podoba mi sie Elvis, by TZtowi na zlosc zrobic, zeby zluzowal troche, i by stanelo na ktoryms z mioch typow....
 
forget i aniam - dziewczyny jak wygladaja te pasy do samochodu o ktorych piszecie? mozecie jakiegos linka dac na to? moze z allegro? nie wiem jak to znalezc, a duzo samochodem jezdze, narazie nie potrzebuje ale moze pozniej...
 
forget i aniam - dziewczyny jak wygladaja te pasy do samochodu o ktorych piszecie? mozecie jakiegos linka dac na to? moze z allegro? nie wiem jak to znalezc, a duzo samochodem jezdze, narazie nie potrzebuje ale moze pozniej...

Ja mam adapter Clippasafe, taki jak na tej aukcji Allegro CLIPPASAFE 2009 adapter LIMITED EDITION: GRATISY (759435646) - Aukcje internetowe Allegro

Nie wiem tylko od którego sprzedawcy został zakupiony, bo kupował go dla mnie mąż.
Jestem z niego bardzo zadowolona, nie uwiera, jest wygodny.
Chociaz nie wiem czemu aż tyle kosztuje - to nie jest żadne skomplikowane urządzenie;-) No ale ponoć najprostsze rozwiązania są najbardziej genialne...
 
Pada dziś i wychodzić jakoś specjalnie nie miałam ochoty, ale wieczorkiem nawiedziliśmy TESCO, bo bananów mi się bardzo zachciało:zawstydzona/y: Ostatecznie kupiliśmy jabłka, pomarańcze, mandarynki, banany, winogron i granaty - na wypadek, gdyby mi się same banany odwidziały:-D
Dobrze, że M. taki wyrozumiały;-)
Przy okazji odkryłam, że mają tam kasy z pierwszeństwem dla kobiet w ciąży. Na ciężarówkę to ja jeszcze nie wyglądam, ale ustawiłam się w kolejkę i nawet mnie miło obsłużono;-):-D
 
Taaak... w kasie z pierwszeństwem dla babek w ciąży tłumaczyłam kiedyś 50 latkowi, że to, że ma duży brzuch, nie uprawnia go do wpychania się przede mnie... Zeźlił mnie wtedy strasznie, a że już mi ciężko było i chodziłam zła jak osa, to się na nim niestety odbiło :-)
 
Co do imion to ja myslałam nazwać chłopczyka Tomek a dziewczynkę Aneta.
Mój pierwszy synek Adam miał być Tomkiem (wachaliśmy się między tymi dwoma imionami) ale w jak się urodził to w szpitalu pielęgniarka zaczeła mówić do niego Adamo i tak zostało:)
Ja mam bardzo długie nazwisko i nie mieszczę się w drukach przelewowych:) hihi chciałaby aby dziecko nie miało tego problemu....dlatego imię mósi byc krótkie.
Co do Anety nie jestem przekonana na 100% do kwietnia to jeszcze zdąże coś wymyślić:-)
Moi znajomi nazwali córcię Michalina, nabiera popularności to imię wcześniej wogóle nie stosowane. Fajne ale za długie dla mnie.
A co do pogody- to jak przez pierwszy trymestr źle się czułam i nie maiłam sily chodzic na spacery to pogoda była piękna a teraz jak drzemie we mnie energia to deszcz pada........ czułam, że tak będzie.
Idę dzisiaj na basen to się trochę poruszam:)
 
reklama
Przy okazji odkryłam, że mają tam kasy z pierwszeństwem dla kobiet w ciąży. Na ciężarówkę to ja jeszcze nie wyglądam, ale ustawiłam się w kolejkę i nawet mnie miło obsłużono;-):-D

Do tego miejsca dla niepełnosprawnych sa tez miejscami dla matek z dziećmi z czego zwykle korzystam, zreszta ja się zawsze wpychałam i koniec czy była tablica że dla cieżarnych czy te nie . Uważam że się nalezy i koniec
 
Do góry