reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

Mnie również pobolewał na dole po prawej stronie, ale tylko na samym początku (5-8tydzień).
Teraz, żeby było zabawniej dopadają mnie mdłości. Raz już nawet wymiotowanie zaliczyłam. Musieliśmy szybko parkować, bo dopadło mnie w aucie. Ja się czułam paskudnie, a M. zadowolony stwierdził: "No, teraz to już można na 100% powiedzieć, że jesteś w ciąży":tak::-D
Mdłości się pojawiły odkąd zaczęłam łykać Feminital 400 Metafolin +DHA, taki od 13 tygodnia.
Poza tym mimo pojawiającego się delikatnie brzuszka - chudnę. Niby niewiele, ale rano waga wskazała 56,9kg. Normalnie ważyłam 57,5-58,5kg. W środę idziemy do lekarza to o chudnięcie i tabletki zapytam:tak:

ja przy feminatalu tez wymiotowałam i miałam mega nudności... wiec moze cos w tym jest....

i tez chudne mimo ze wczoraj to zjadłam wielki talerz frytek, dwie miski ogorkowej, nie wiem sama ile bułek z wedlinką to i tak dzisiaj mam kilo mniej niz wczoraj - moj dzidzius ma apetyt po tatusiu:-) i gdzies kamufluje kilogramy:-):-)

moj lekarz mowi, ze poki z bąbem wszystko ok i wyniki dobre, to tak najwyrazniej moj organizm gosci dzidzie:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, mm pytanko- od kilku dni zażywam witaminki dla zdrówka mojej malinki o nazwie PRENATAL CLassic- ale jakoś chyba się po nich średnio czuje- piszą że łagodzą mdłości a mi chyba je nasilają. Zresztą od dnia kiedy zobaczylam dwie kreseczki moje przygody z wymiotami nie mają końca. Czy Wy moje drogie mamuśki też macie takie problemy?W tej chwili jest już lepiej- jeden paw dziennie...ale początki -łoooo matko nawet po 6 razy na dobę. Kiedy mi to całkiem minie:crazy:

ticker.php
 
kamisia1101 - no u mnie tez bylo niezle zyganko, ale juz mija, od dwoch dni juz nawet z rana nie wymiotuje :tak: ale jeszcze mam taki od zoladka okropny posmak, mam nadzieje, ze w krotce przejdzie, jeszcze troszke cierpliwosci i na pewno u Ciebie tez sie skonczy :tak:
 
wybaczcie, wiem ze to nie na temat, ale od 5 minut sie smieje i przestac nie potrafie...

How to break up a cat fight - Snotr

i jeszcze to:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=yJSoefPqQvM&feature=player_embedded"]YouTube- Koty na bieżni[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Katik- dzieki :-) Humor rano mialam kiepski, ale usmialam sie za wsze czasy i teraz mi lepiej :-D:-D:-D

Swojemu bieznie kupie i bedzie spokoj :-D Moze jak sie wyeksploatuje, to przestanie znecac sie nad psem :-D

Forget- moj jak widzi, ze nastawiam pranie to czeka, jak na najlepszy film w TV.
 
reklama
Do góry