reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

Do tego miejsca dla niepełnosprawnych sa tez miejscami dla matek z dziećmi z czego zwykle korzystam, zreszta ja się zawsze wpychałam i koniec czy była tablica że dla cieżarnych czy te nie . Uważam że się nalezy i koniec
w 100% popieram i tak powinna kazda z nas robic bo taka prawda - nam sie nalezy!! jak bede miala wiekszy brzuch to ani mi sie sni w kolejce stac! od razu sie wpycham na poczatek kolejki!!
 
reklama
Odnosnie tego, to zapytam dziewczyny mieszkajace w uk - czy nie wiecie czegos na temat takiego pierwszenstwa tutaj? Tak mi sie cos obilo o uszy, ze tutaj tego nie znaja. A moze tylko mi sie wydaje?
W sobote w ASDA stalismy w tak koszmarnej kolejce, nie wiem dlaczego raptem kilka kas bylo otwartych i wlasnie sie zastanawialam czy w takiej sytuacji w przyszlosci pchac sie do przodu czy nie ;-);-)
 
Katik - tutaj tego nie znaja, niestety. Kiedys na lotnisku pytalam czy moglabym bez stania kolejki sie odprawic to facet mi powiedzial, ze nie ma zadnych przywilejow. Ja bylam juz w widocznej ciazy, do tego Kuba wrzeszczal w nieboglosy, pozno lotem wracalismy i bylam sama. Dobrze, ze ludzie mnie w kolejce przepuszczali i jakos szybko przeszlismy po bagaze.
 
Tak wlasnie wydawalo mi sie, ze tutaj ciezarna nie ma przywilejow kolejkowych. Szkoda.... No ale co sie dziwic, skoro tutaj pracowanie do samego konca przed porodem jest norma....

Kurde, dopiero wczoraj pogadalysmy o trudnosciach ze spaniem, a ja dzis po koszmarnej nocy. Od 4tej juz oka nie zmrozylam, krzyz mnie cos potwornie boli, pozycji znalezc nie moglam. Na prawym boku zle, na lewym zle. Do tego mialam problemy z ulozeniem nog, ani zgiete ani wyprostowane byc nie mogly i "bolaly" Teraz siedze, i nadal z tymi nogami cos mam nie tak. Kurde, ciekawe jak ja dzis w pracy dam rade, skoro tak sie czuje. Cos mi sie zdaje, ze wroce dzis wczesniej do domu....
 
A ja po basenie spałam jak dziecko:) Mam siedzącą pracę i też w krzyżu mnie uwiera ale po basenie czuje się jak nowonarodzona!! Polecam Wam, nie ma co się męczyć, jeszcze długa droga przed nami...
A co do pracy to nikt się jeszcze nie zorientował że wciąży jestem więc o traktowaniu ulgowym mogę sobie pomarzyć..... Dziwi mnie tylko, że nikt nie zwrócił mi uwagi że przytyłam- widać chyba nie są wobec mnie tacy szczerzy jak myślałam...
Katik i Kasia j. współczuję- chociaż tak naprawdę to dużo zależy od sumienia ludzkiego a nie od znaków i przepisów.... U nas niby mamo prawi czuc się uprzywilejowane ale jak się nie otworzy buzi to i tak większość ma nas gdzieś...
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis na basen ide z małym . Bo co tu niby kurde robic jak pada śnieg . Przed domem mam bajoro , bo u mnie nie ma asfaltu tylko polna droga . Normalnie trzeba kajak kupić :-D
 
Nie poszlam do pracy. Po schodach na gore wedrzec sie nie moglam, normalna tragedia dzis z nogami u mnie.
Dzwonilam do poloznej, maly moze na jakies nerwy naciskac, dlatego tak potwornie krzyz booli i na nogi idzie.

Ale za to siedze na necie:

to dla dziewczyn z podwojnymi szczesciami w brzusiu
[video=youtube;VqVAFh3Sx9U]http://www.youtube.com/watch?v=VqVAFh3Sx9U&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;w0WWOpH0oPk]http://www.youtube.com/watch?v=w0WWOpH0oPk&feature=player_embedded[/video]
 
dziewczyny czy was też pobolewa brzusio?
Mnie często kłuje na dole po środku albo po bokach (też na dole) tylko nie wiem czy to dlatego ze maiłam cesarkę czy po prostu tak ma być :zawstydzona/y: bo już nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciąży :zawstydzona/y::-p
 
dziewczyny czy was też pobolewa brzusio?
Mnie często kłuje na dole po środku albo po bokach (też na dole) tylko nie wiem czy to dlatego ze maiłam cesarkę czy po prostu tak ma być :zawstydzona/y: bo już nie pamiętam jak to było w poprzedniej ciąży :zawstydzona/y::-p

mnie bardzo czesto pobolewal wczesniej, teraz tak od dwoch tygodni jakby troche mniej choc tez sie zdarza, i wlanie tez tak wszedzie mnie bolalo- raz po bokach to znowu w srodku, to na gorze to na dole, moja gin mowi ze to normalne
 
reklama
Mnie również pobolewał na dole po prawej stronie, ale tylko na samym początku (5-8tydzień).
Teraz, żeby było zabawniej dopadają mnie mdłości. Raz już nawet wymiotowanie zaliczyłam. Musieliśmy szybko parkować, bo dopadło mnie w aucie. Ja się czułam paskudnie, a M. zadowolony stwierdził: "No, teraz to już można na 100% powiedzieć, że jesteś w ciąży":tak::-D
Mdłości się pojawiły odkąd zaczęłam łykać Feminital 400 Metafolin +DHA, taki od 13 tygodnia.
Poza tym mimo pojawiającego się delikatnie brzuszka - chudnę. Niby niewiele, ale rano waga wskazała 56,9kg. Normalnie ważyłam 57,5-58,5kg. W środę idziemy do lekarza to o chudnięcie i tabletki zapytam:tak:
 
Do góry