reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

reklama
no wlasnie... tez czekam jak na skazanie. Jeszcze 2 tygodnie i 2 dni!

Ale Tobie jeszcze nie przyszlo zaproszenie ze szpitala? Mysle, ze bedziesz miala wczesniej, tak do 13 tyg najpozniej.

Ja w pazdzierniku wybieram sie do Polski. Na Boze narodzenie nie pojedziemy, bo to juz bedzie prawie 7my miesiac i na podroz 24 godziny nie chce sie narazac. A podczas wizyty w Polsce chcialabym zdrobic usg 3d, wiec w sumie wyjdzie na to, ze bede miala 3 scany w ciazy.


wlasnie o to chodzi ze jeszcze nic nie przyszlo... :-:)-( ale polozna mowila ze prwdopodobnie to bedzie w 15tc moze 16tc... masakra... kumpela miala podobnie tutaj w tym samym szpitalu... tez sie wkurzylam i na listopad kupilam bilety do polski wiec pojdziemy do gina... bede wtedy prawie w 20tc... jak myslicie?? bedzie mogla okreslic plec?? ja tez myslalam nad badaniem 3d ze moze szybciej sie plec zobaczy ale wyczytalam gdzies na jakies stronce gina ze to badanie wcale nie jest dobre do okreslenia plci dziecka... ze lepsze jest normalne... ale sama chec zobaczenia malensstwa bierze gore :tak::tak::tak: bo na takim 3d to fajnie widac :-)
 
wlasnie o to chodzi ze jeszcze nic nie przyszlo... :-:)-( ale polozna mowila ze prwdopodobnie to bedzie w 15tc moze 16tc... masakra... kumpela miala podobnie tutaj w tym samym szpitalu... tez sie wkurzylam i na listopad kupilam bilety do polski wiec pojdziemy do gina... bede wtedy prawie w 20tc... jak myslicie?? bedzie mogla okreslic plec?? ja tez myslalam nad badaniem 3d ze moze szybciej sie plec zobaczy ale wyczytalam gdzies na jakies stronce gina ze to badanie wcale nie jest dobre do okreslenia plci dziecka... ze lepsze jest normalne... ale sama chec zobaczenia malensstwa bierze gore :tak::tak::tak: bo na takim 3d to fajnie widac :-)

Moim zdaniem to większośc od lekarza zalezy jak jest dobry to na kazdym zobaczy . Zreszta 3d to jest normalne USG ten obraz 3d się tylko włącza na jakiś czas , więc na normalnym przy tym badaniu można okreslić
 
Ja do tej pory miałam już usg 2 razy robione, na nastepnej wizycie tez je bede miala, a mam ją 1.10 :-) Co do określania płci to zgadzam się z Anią, to zależy od lekarza, dobry lekarz to i na byle jakim sprzęcie sie dopatrzy, moja ginka wiedziała jaka bedzie płec w 20 tygodniu, wczesniej chciała sie dopatrzec ale dziubus obracał sie dwie wizyty pod rząd tyłkiem i tyle było widac :-) Pocieszajace jest to, ze w naszym przypadku dla tych ktore oczywiscie chca znac płec bedzie wiadomo juz na pewno na swieta Bozego Narodzenia, wiec fajny prezent pod choinkę bedzie :-)
 
:szok: kochane,jeszcze prawie 4 dni do usg...tak się denerwuję...:szok: nie mogę się na niczym skupić.powinnam mieć już pierwszy rozdział magisterki zamknięty,jeśli zamierzam obronić się jeszcze w tym roku,a ja nawet idiotycznych seriali nie rozumiem,echhhh.......trzymajcie kciuki.napiszę za 4 dni...i powiem czy łobuz zamierza zagościć we mnie na dłużej...pozdrawiam.dbajcie o siebie...:tak:
 
Połaczyłam w ten wątek kilka wątków, ktore dotyczyły samej ciaży, a niejako pokrywały się tematycznie :-)
 
Ostatnia edycja:
:szok: kochane,jeszcze prawie 4 dni do usg...tak się denerwuję...:szok: nie mogę się na niczym skupić.powinnam mieć już pierwszy rozdział magisterki zamknięty,jeśli zamierzam obronić się jeszcze w tym roku,a ja nawet idiotycznych seriali nie rozumiem,echhhh.......trzymajcie kciuki.napiszę za 4 dni...i powiem czy łobuz zamierza zagościć we mnie na dłużej...pozdrawiam.dbajcie o siebie...:tak:
oj kochana na bank bedzie wsztystko si :)... maly bedzie zdrowy i zobaczysz jego bijace serduszko :). Trzymaj sie :)
 
reklama
napewno wszystkie niedługo beda juz po tym najwspanialszym momencie, kiedy zobacza pieknie bijące serduszka swoich pociech, trzymam moco kciuki za Was wszystkie :-)

Volin, trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę :-)
 
Do góry