reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

Pewnie mnie zakrzyczycie, ale przez ta maniakalna niechec do zakladania nowych watkow - mamy tu naprawde ogromny misz-masz. Wczesniejsz struktura byla bardziej przejrzysta. A teraz? Jeden post o ciazowych rozterkach, tuz pod nim ten o pielegnacji urody... Do bani! Moze daloby sie w tym "Koglu Moglu" utworzyc podkatalogi z nazwami poprzednich watkow????
Jest ktos "za"???
 
reklama
Pewnie mnie zakrzyczycie, ale przez ta maniakalna niechec do zakladania nowych watkow - mamy tu naprawde ogromny misz-masz. Wczesniejsz struktura byla bardziej przejrzysta. A teraz? Jeden post o ciazowych rozterkach, tuz pod nim ten o pielegnacji urody... Do bani! Moze daloby sie w tym "Koglu Moglu" utworzyc podkatalogi z nazwami poprzednich watkow????
Jest ktos "za"???

W ogóle mi to się podobało wcześniej. Jak nikt na nikogo nie naskakiwał za zakładanie nowych wątków. To tylko forum, które ma nam służyć jako odskocznia i zapewnić chwilę relaksu, a nie zmuszać do zastanawiania się co można tu zrobić, a za co zostanie się publicznie zlinczowanym.
Generalnie myślę, że ten cały kogel mogel, zrobił się tym samym co kwietniówki 2010. Czyli wszystko i nic.

P.S. Za ten wpis spodziewam się publicznego biczowania, ale mam to gdzieś
 
W ogóle mi to się podobało wcześniej. Jak nikt na nikogo nie naskakiwał za zakładanie nowych wątków. To tylko forum, które ma nam służyć jako odskocznia i zapewnić chwilę relaksu, a nie zmuszać do zastanawiania się co można tu zrobić, a za co zostanie się publicznie zlinczowanym.
Generalnie myślę, że ten cały kogel mogel, zrobił się tym samym co kwietniówki 2010. Czyli wszystko i nic.

P.S. Za ten wpis spodziewam się publicznego biczowania, ale mam to gdzieś

No wlasnie. To jest nas juz dwie. Czy jeszcze ktoras z dziewczat chcialaby, zeby powrocil tu dawny porzadek?
Przeciez zadna z nas nie chce sie przekopywac przez 3000000000 postow na rozne tematy, aby znalezc ten jeden, konkretnie interesujacy?
 
mi tez bylo sie ciezko w tym wszystkim polapac, kogel mogiel to jest tutaj niezly, ale chyba sie przyzwyczaimy, tylko trzeba naprawde patrzyc na watki i tam pisac na temat, a dziewczyny tego nie robia, ja na watku dotyczacym badan i wizyt u lekarza pochwalilam sie o mojej wizycie u lekarza i myslalam ze pare osob odpisze i pogratuluje albo wogole cokolwiek, a tu nic!:wściekła/y: aniam141 odpisala jako jedyna:happy2:, a reszta nadal nie kapuje i pisza o swoich wizytach u lekarza na kwietniowkach:wściekła/y: jezeli kazda bedzie pisac na temat jaki jest na watku to nie bedzie takiego misz-maszu tutaj:crazy: ale sie napisalam:rofl2:
 
W ogóle mi to się podobało wcześniej. Jak nikt na nikogo nie naskakiwał za zakładanie nowych wątków. To tylko forum, które ma nam służyć jako odskocznia i zapewnić chwilę relaksu, a nie zmuszać do zastanawiania się co można tu zrobić, a za co zostanie się publicznie zlinczowanym.
Generalnie myślę, że ten cały kogel mogel, zrobił się tym samym co kwietniówki 2010. Czyli wszystko i nic.

P.S. Za ten wpis spodziewam się publicznego biczowania, ale mam to gdzieś

Chwila relaksu przy 30 tematach ? I jak tam cokolwiek znaleźć , dla mnie był tam tylko bałagan i nic wiecej

No wlasnie. To jest nas juz dwie. Czy jeszcze ktoras z dziewczat chcialaby, zeby powrocil tu dawny porzadek?
Przeciez zadna z nas nie chce sie przekopywac przez 3000000000 postow na rozne tematy, aby znalezc ten jeden, konkretnie interesujacy?

Do wyszukiwania tego co nas interesuje słuzy wyszukiwarka a nie zakładanie nowego watku :tak: Jakbyś sie zapoznała z narzedziami forum mogłabyś znaleźć co tylko chcesz w kilka sekund


Zresztą większość dziewczat była za zrobieniem tu porzadku co tez z Coyote uczyniłyśmy
 
To może od razu posortować na podtematy kwietniówki?? To dopiero będzie porządek!

W ogóle (moim skromnym zdaniem) to bez sensu ta cała afera z porządkami na forum. Zamiast pisać o rzeczach dla nas ważnych to od kilku dni ciągle natrafiam na wpisy dotyczące wyglądu forum. Może zróbmy nowy wątek do tego tematu ;>.
 
Słuchajcie, a może pogrupować to na tematy główne i podtematy?
Byłoby czytelnie i bez bałaganu;-)

raczej sie tak nie da zrobić :-(

To może od razu posortować na podtematy kwietniówki?? To dopiero będzie porządek!

W ogóle (moim skromnym zdaniem) to bez sensu ta cała afera z porządkami na forum. Zamiast pisać o rzeczach dla nas ważnych to od kilku dni ciągle natrafiam na wpisy dotyczące wyglądu forum. Może zróbmy nowy wątek do tego tematu ;>.

Przeciez mogłas zgłosić się na moderatora i zrobić po swojemu . :tak:
Jak tak bardzo Ci przeszkadza że pisałyśmy o tym co robimy i co łaczymy to wybacz , ale wołałysmy z Coyote poinformowac co robimy i dlaczego. Zawsze możesz mnie dodac do ignorowanych i nie czytac moich postów ( taka opcja też jest )
 
reklama
Nigdy nie uważałam, że potrzebujemy moderatora toteż w życiu nie wpadłabym na to, żeby nim zostać. Ponad to taka funkcja jest zbyt absorbująca. Mi byłoby szkoda czasu, zwłaszcza na coś co uważam za zbędne.

A blokować kogoś?? O losie.... cóż za atmosfera!!

Stwierdzam i orzekam, że nic tu nie można napisać. Pragnę zauważyć, że każdy ma prawo do wygłaszania swoich opinii....zwłaszcza, że nie uważam żebym kogoś tu obraziła.
I więcej na ten temat się nie wypowiem, bo to chore.
 
Do góry