reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

Nigdy nie uważałam, że potrzebujemy moderatora toteż w życiu nie wpadłabym na to, żeby nim zostać. Ponad to taka funkcja jest zbyt absorbująca. Mi byłoby szkoda czasu, zwłaszcza na coś co uważam za zbędne.

A blokować kogoś?? O losie.... cóż za atmosfera!!

Stwierdzam i orzekam, że nic tu nie można napisać. Pragnę zauważyć, że każdy ma prawo do wygłaszania swoich opinii....zwłaszcza, że nie uważam żebym kogoś tu obraziła.
I więcej na ten temat się nie wypowiem, bo to chore.

Myślę że skończymy tą dyskusje bo nie ma ona żadnego sensu .
Były pytania o moderatora i nie widziałam nigdzie Twojego sprzeciwu a teraz to już troszke rychło w czas . Jakbyś nie wiedziała zbyt duża liczba niepotrzebnych watków blokuje tylko miejsce na serwerach i sprawia że forum wolniej działa , a nie tylko Ty z niego korzystasz . Ktos tego pilnuje , układa i poswięca na to swój czas . Własciwie nie ktoś a bardzo duża grupa ludzi .
Jak tego nie rozumiesz to bardzo mi przykro . Ułozenie tych watków zajęło mi mało czasu i nie uważam tego za zbędne . Proponuje wogóle nie siedziec przy kompie , to będziesz miała jeszcze wiecej czasu i nie będziesz go marnowała " zbędnie "
 
reklama
mowisz ciazowy kogiel mogiel....

wlasnie wrocilam ze szpitala....
okazalo sie ze mam krwiaka nad Bobo i musze brac duphaston i lezec :(

ale on jest boski :).... ten moj Bobo, no slodziak na mase....

Jestesaniolkiem, nie martw sie tym. Ja tez mialam krwiaka i biore duphaston i luteine. Po dwaoch tygodniach po krwiaku nie ma ani sladu ;o) Ale lezalam praktycznie caly czas... Wszystko bedzie dobrze, tylko badz dobrej mysli!
 
Myślę że skończymy tą dyskusje bo nie ma ona żadnego sensu .
Były pytania o moderatora i nie widziałam nigdzie Twojego sprzeciwu a teraz to już troszke rychło w czas . Jakbyś nie wiedziała zbyt duża liczba niepotrzebnych watków blokuje tylko miejsce na serwerach i sprawia że forum wolniej działa , a nie tylko Ty z niego korzystasz . Ktos tego pilnuje , układa i poswięca na to swój czas . Własciwie nie ktoś a bardzo duża grupa ludzi .
Jak tego nie rozumiesz to bardzo mi przykro . Ułozenie tych watków zajęło mi mało czasu i nie uważam tego za zbędne . Proponuje wogóle nie siedziec przy kompie , to będziesz miała jeszcze wiecej czasu i nie będziesz go marnowała " zbędnie "

No tego ukladania to teraz akurat nie widac. Ale niech bedzie - mozna sledzic w koncu te 300000000 watkow w poszukiwaniu jednego konkretnego... Lepiej jednak by bylo, gdyby moderatorem byla osoba, ktora wie jak sie zabrac do zarzadzania forum.
 
Chwila relaksu przy 30 tematach ? I jak tam cokolwiek znaleźć , dla mnie był tam tylko bałagan i nic wiecej



Do wyszukiwania tego co nas interesuje słuzy wyszukiwarka a nie zakładanie nowego watku :tak: Jakbyś sie zapoznała z narzedziami forum mogłabyś znaleźć co tylko chcesz w kilka sekund


Zresztą większość dziewczat była za zrobieniem tu porzadku co tez z Coyote uczyniłyśmy

Dziewczyno, Ty to nazywasz porzadkiem????
 
margot - skoro uwazasz,ze watki sa nie tematyczne, to dlaczego piszesz o sprawach organizacyjnych na watku ciazowych. Poza tym dziekuje za uznanie :-) jakos nikomu oprocz Ciebie nie przeszkadza jak to wszystko jest zrobione. Przykro mi, moglas sie zglosic na moderatora i zrobic to po swojemu - niestety bedziesz musiala meczyc sie ze mna.:-) :-)

Jestesaniolkiem - lez kochanie i odpoczywaj, juz niebawem wszystko bedzie w porzadku :-)

Margot- nie denerwuj sie tak, to forum nie słuzy po to, zeby sie z kims klócic - poza tym nerwami szkodzisz maluszkowi :-)


Co do moich dolegliwosci, narazie jest super, oprocz tego, ze wrocil wstret do drobiu- bleee, a poza tym czuje sie juz jak 100% ciezarówka, brzuszek widac, dolegliwosci nie ma - jest super - oby do kwietnia :-)
 
Jestesaniolkiem, nie martw sie tym. Ja tez mialam krwiaka i biore duphaston i luteine. Po dwaoch tygodniach po krwiaku nie ma ani sladu ;o) Ale lezalam praktycznie caly czas... Wszystko bedzie dobrze, tylko badz dobrej mysli!

teraz jestem bardziej spokojna, bo odkrylismy go jak jest bardzo maly :).... czulam ze cos jest nie tak, i od teraz zawsze bede sluchala mojej intuicji :)....

najgorsze ze ja nie moge lezec.... to do sklepu trzeba leciec, zalatwic papiery i w ogole.... obłed :)!

ale widzialam wczoraj na USG jak Malutki sie ruszal tam w pecherzyku :).... ajjj to bedzie łobuz :D
 

Co do moich dolegliwosci, narazie jest super, oprocz tego, ze wrocil wstret do drobiu- bleee, a poza tym czuje sie juz jak 100% ciezarówka, brzuszek widac, dolegliwosci nie ma - jest super - oby do kwietnia :-)
hehe.... tez bym juz tak chciala :).....
miec brzusio i czuc tego Malego Rojberka :D!!!
a ja zamiast tyc.... chudne ostatnio, nie chce mi sie wogole jesc :/..... obled ale wiem ze mi to przejdzie :)
 
U mnie też super, brzuszka nie widać, waga stoi, dolegliwości brak, nawet sikanie wróciło do normy:-D - oby ten błogi stan trwał jak najdłużej!!:tak:

Mam dziś cudowny nastrój.. wieczorkiem będziemy już razem, M. zaraz wsiada w samochód i do mnie jedzie:happy: W niedzielę wracamy już do PL. Nie widzieliśmy się 4 i pół tygodnia, więc ogarnia mnie radość nie do opisania:-)
Zamówiłam sobie fryzjerkę na 10.00 - trzeba się zrobić na bóstwo, ciężarówki też mogą być sexy;-) I ja będę:tak:

Miłego dnia, Dziewczynki;-)
 
reklama
Do góry