reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-)

reklama
Kurczę a ja chciałabym wreszcie zacząć tyć, bo póki co to 3 kg w plecy, ale co się dziwić skoro od 4 tygodni mam totalny jadłowstręt, głowy do lodówki nie wetknę, zakupy robi P, gotuje P, a mnie zjedzenie maleńkiej kanapeczki zajmuje 15 minut.
Od wczoraj apetyt jakby się trochę poprawia więc może zacznę nadrabiać.


 
Mój nie wymaga noszenia na rękach tak to radzi sobie sam i wszędzie się zaczłapie , no ale po schodach sam nie zejdzie a mieszkamy na piętrze , do wózka trzeba go wsadzić , do wanny , na fotelik na przewijak .. Zresztą sama wiesz jak jest . Musimy dac rade i tyle , nie my pierwsze , nie ostatnie .:tak:
 
mój synek waży teraz 13,5 kg, ale nigdy nie był typem, który lubiał siedziec na rękach, teraz tylko wnoszenie i wyciaganie z wanny przejął mąż :-) A poza tym przy nim mam tyle ruchu, ze wieczorami padam z nóg :-) starsze dziecko to chyba najlepsza forma ruchu w ciaży, hehe :-)
 
Oczywiście wage trzeba kontrolowac, ale nie popadajcie w paranoje jak przekroczycie 10 kg, przeciez i tak nad tym nie zapanujemy :-( szkoda, no ale cóż - wszystko dla naszych pociech :-)
 
ja przed ciążą ważyłam 45 kg teraz mamy 8 t.c i już 4 kg więcej mam nadzieje ze 60 nie przekrocze chociaz jestem na dobrej drodze bo jem jak szalona. Chociaż jednego dnia mam tak że pochłaniam wszystko a drugiego wrecz musze w siebie wmuszac jedzenie takie to pokrecone wszystko heh...
tak sie zastanawiam ile mniej więcej traci sie wagi od razu po porodzie?
 
Coyote jestes prawdziwą szczęsciarą !!!! :) jak to możliwe?
też bym tak chciała....

a mam pytanko jeszcze... moze nie tu powinnam je zadac jesli tak to przepraszam ,
ale jak to jest z rozstepami na brzuchu? czy to 100% pewnosci ze bede je miec ? jest jakas zasada na to?
 
reklama
Nie ma zasady, moja znajoma ma 5 dzieci i wcale nie ma rozstępów!!
Wszystko zależy od elastyczności skóry i jak masz predyspozycje to choćbyś na rzęsach stawała to pewnie jakieś się pojawią.
Od strony kosmetycznej podpowiem, że można je zniwelować dopóki są świeże, takie różowe.. Na białe to już tylko laser albo chirurg..
 
Do góry