reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

No ja tak jak obiecałam też już 6kg na plusie. Wczoraj waga pokazała 49,8 przy wzroście 159, na razie większość jest w brzuszku. Na razie chodzę w ciuchach sprzed ciąży bo ciążowe robią głównie od 36, a te na mnie wiszą. Mam problem z kurtką, bo za 2 tygodnie już się w swoją nie zapnę. Możecie polecić jakieś stronki z zimowymi kurtkami dla ciężarówek, no i najlepiej rozmiar 34, bo H&M ma nie najgorszą kurtkę ale rozmiar 10-12 minimum, to ja się dwa razy w nią zawinę.
 
reklama
szczerze powiedziawszy nigdzie nie widziałam takich małych rozmiarowek ciążowych, też jeszcze trochę i będę miała problem z kurtką. CO prawda za 2 dni kończy mi się ważność biletu to nie będę tyle jeżdzic bo i tak nie ma potrzeby, ale za miesiąc szkoła rodzenia 2x/tydzień to coś bede musiała założyć, a kupować kurtki na 3 miesiące nie bardzo mi sie widzi.
 
Szczerze mowiac nie bardzo wiem ile dokladnie mi juz przybylo. Przy dietach patrzylam na to w jaki rozmiar wejde a nie ile kg mam. Ostatnio mnie zwazyli wiec mam (85kg/170cm) w pelnym umundurowaniu na chlodny dzien z butami. Jak tak dalej pojdzie to do 100 dobije to sie nazywa slonica ciezarna :-D
 
Dziś przed samym wyjściem do pracy ważyłam się, żeby podać wagę mojemu lekarzowi. Na plusie jest 2 kg, ale czuje się cięższa. Brzuch jest już całkiem spory. |Ciekawe ile waży córcia?
 
zalamala mnie, ja minimum mam 12 na plusie a gdzie tu do konca... teraz wlasnie mam uczucie, ze skora w okolicach pepka mi sie ciagnie cholernie dziwne uczucie
 
2 kg to myślę, ze w sam raz. Lekarz narzazie nic na ten temat nie mówił. Poza tym Jadzia waży pewnie ok 500 g, więc chyba wszystko w porządku. Apetyt troszkę i to też nie zawsze, większy niż przed ciążą. Poza tym przede mną jeszcze 15 tygodni :)
 
Apropo rozciągania brzucha. Ja tez mam wrażenie, że brzuch chce rosnąć, i nie wiem, czy dobrze opisuję to uczucie, ale mam wrażenie, ze brakuje skóry na brzuchu i czuję właśnie jak wszystko rozciąga. A dodatkowo to boli mnie miednica, szczególnie jak chodzę. Może też się rozciąga?
 
reklama
ja mam pewnie juz z 9kg na plusie jak nie wiecej :p az sie boje na wage stawac, a w ponidzialek mam wizyte, wiec bede musiala sie odwazyc :pa brzuszek juz mam jak pileczke :p i skora mnie tez czasami ciagnie i jakos swedzi :/ mam nadzieje ze to nie rozstepy bo sie smaruje kilka razy dziennie
 
Do góry