reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

u mnie z opuchlizną puki co nie ma problemów,no a kilogramy nareszcie widze ;-) od poczatku ciazy do chyba 20tg przytylam chyba 1,5kg za to teraz nadrabiam...hihi ostatnie ważenie 13 października wykazało +4kg we wtorek ide na wizyte istnieje więc szansa że mnie znowu zważą i zobaczymy co się okaże:-)
 
reklama
Pluszacze to pewnie masz taką jak ja kiedyś, niestety na allegro takich nie widziałam, wszystkie są ze styropianem albo z jakimiś mikroperełkami! Ale dzięki za info;-)
 
Ostatnia edycja:
bliznak - ja mam tak samo z tą opuchlizną...ale jutro chyba kupię sobie tą herbatkę z pokrzywy i zobaczymy może pomoże:) i myślę że to moje takie "szybkie" tycie może być przyczyną zatrzymywania się wody w organizmie.
 
nie martwcie się tym tyciem zbytnio dziewczyny - przy karmieniu piersią szybko wraca się do wagi z przed ciąży. U mnie było 24 kg na plusie przy wzroście 166, a już pare miesięcy po porodzie byłam na zero. Teraz póki co wiele nie przybrałam bo tylko 5kg, ale waga zaczęła pokazywać więcej dopiero gdzieś w 19tc. Swoją drogą widziałam się wczoraj z kuzynką (termin za 2 tygodnie) i jest 9kg na plusie - tylko pozazdrościć. Inna sprawa że ma cukrzycę i diety musi pilnować non stop ale to i tak malutko mi się wydaje.
 
cyśka ja tu nie dostanę herbatki z pokrzywy, musze czekac miesiąc jak mam będzie mi wózek przesyłała kurierem i wtedy ją poprosze to mi kupi :-( Do tej pory musze jakoś wytrzymac. no chyba że znacie jakieś inne sposoby.
 
reklama
chyba tylko ograniczyć spożycie soli i wszelkich słonych potraw ale to i tak problemu nie zlikwiduje.
A obrączki, pierścionki lepiej zdjąć pod koniec ciąży jak już palce puchną żeby nie trzeba było potem rozcinać jak krew przestanie dopływać.
 
Do góry