reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

reklama
Co do mojego hobby to juz dawno nie mialam czasu sie skupic i znalesc wene. Moj G na mnie zawsze gada ze zleniwialam. Moze kiedys jeszcze mi wena przyjdzie - zobaczymy.
To tylko taki maly zbiorek tego co namalowalo mi sie ;-) ( apropos moj tata do konca stwierdza ze ze mna cos nie tak chyba jest :-D)
DSCF6028-tile.jpg
 
fifronka- nie ale zawsze moge go skopiowac :)

Ogolnie kopiuje to znaczy ptrze na obrazek i go maluje . Tylko niektore jak portety sa ze zdjec albo jakies tam moje kompozycje (ale to jeszcze kuleje bo ciezko jest cos wymyslec bez np. kogos kto pozuje)
 
reklama
Do góry