reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

ja tam się wole nie pachać z małą do wanyy bo mamy troszke wąską i moja dupa się tam ledwo mieści co dopiero z rozłożonymi nogami:szok: a zresztą kupilśmy już Pauli taką dużą wanienke z gąbkowym podkładem więc ona sobie spokojnie leży nanim i nie musze jej podtrzymywać także plecy uratowane;-)
 
reklama
my bylismy w srode na szczepieniu i wazeniu i co sie okazalo Kacperek ma 7300 a dopiero co 3 miesiace skonczyl:szok:jak tak dalej pojdzie to brata dogoni;)codziennie cos odkladam i dorzucam nowego jest taki dlugi ze niedlugo 74 bedzie za male
 
7300:szok: ! no to nieźle się musisz namęczyć z takim małym ciężarkiem.
jestem pod wrażeniem:tak: :tak: :tak: .
p.s. nie było mnie kilka dni na forum a tu nowa dziewczyna. Witaj M@l@:-D .
 
A my byliśmy na szczepieniu 22 lutego czyli 4 dni temu i nasza malutka Oliweczka ważyła 7150 :szok: .Co do wzrostu to nie wiem, bo pediatra tylko nam pokazał jak prawidłowo zmierzyć dzieciaczka (dziwne,nie chciał zmierzyć,tylko pokazał,leniwy jakiś czy co :confused: ),ale jeszcze Oliwki nie mierzyliśmy.Jedyne co to mogę powiedzieć,że z ubranek na 68 cm to już wyrosła.W ogóle to zakładam jej ubranka na 6-9 miesięcy,wprawdzie czasem trzeba troszkę nogawki i rękawki podwinąć,ale przynajmniej te ubranka nie krępują jej ruchów,tym bardziej,że pajace zakładam już tylko na noc,jako piżamkę.W dzień Mała ma dresik,bluzeczkę,a dzisiaj to nawet takie malutkie dżinsy ;-) .Czadersko wygląda :tak: :-D
 
Dobra, wygralam:-) . Moj Kuba 03.04 kinczy cztery miesiace i wazy 8kg, a wanienka podczas kapieli tez stoi w wannie. Musze sie schylac a Kuba wiezga jak dziki. Jednym slowem biedne plecy.
 
Oj! Cynamonka! Twój synuś to rekordzista listopadowych dzieciaczków pod względem wagi:tak: :tak: wielki chłopczyk:tak:
A my dzisaj idziemy na szczepienie, więc się dowiemy;-)
 
wow...Cynamonka...to rzeczywiście masz niezły trening. a tak najbardziej podziwiam Twoje plecy...moje by nie wytrzymały takiego obciązenia. wystarczy że jak ubieram Lilę po kąpieli i jestem lekko schylona to potem ledwo mogę się wyprostować.
a tak na marginesie...czy was też po ciąży boli tak cholernie kręgosłup? moje najprostsze czynności które wykonuję często kończą się musem poleżenia przez chwilę na totalnie płaskiej powierzchni...bo z bólu nie mogę nawet łazić. czy zna któraś z was jakieś ćwiczenia na obolały kręgosłup[?
 
Cynamonka,no niezłą wagę ma Twój...hmmm...Maluszek ;-) .Chociaż ja wiem, czy Maluszek to odpowiednie okreslenie w tym przypadku :confused:
Aniii, ja problemy z kręgosłupem mam od dawna, w ciąży strasznie mi dokuczał, teraz od dźwigania Oliwki też pobolewa.Ćwiczeń nie znam żadnych, ponieważ ja jak coś mi dolega i pobolewa to jadę do znajomego masażysty i po kłopocie :-) .No i polecam masaż, bo oprócz tego że łagodzi uporczywy ból, to pozwala na chwilkę błogiego relaksu ;-)
 
no no Cynamonka ładnie tak tuczyć synka:-D my jutro idziemy do lekarza jeszcze nia na szczepienie ale Pauli wyszła jakaś wysypka pod szyjką,na klatce i w zgięciach pod kolankami boje się że to może być skaza:-(
ja mam małe problemy z kręgosłupem a raczej z karkiem ale to jest wina moich wielkich cyców przeciążonych mlekiem:baffled: niestety nic z tym nie robie musze poczekać aż skończe karmić;-)
 
reklama
My już po szczepieniu.Jestem z tego mojego synusia baaardzo dumna, bo nawet nie zapłakał. Mateuszek waży już 7500 g -jest co dzwigać:tak: ale synusia Cynamonki nie przebijemy:tak: Mój kręgosłup odczuwa te kilogramy, oj odczuwa!:no: Inna masz rację masażyk jest super. Mi czasami siostra robi. Uczy się na mnie, bo studiuje fizjoterapię.
 
Do góry