reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci w cm i kg

Wczoraj pojechałam do przychodni zważyć mojego Maluszka.
Nie mogłam uwierzyć! 5,600!!! Normalnie byłam w szoku.
Dzisiaj segregowałam ubranka, z których wyrósł i jak zobaczyłam pierwszego pajaca, który i tak był za duży, to mnie zamurowało. Ja naprawdę nie sądziłam, że mój Smyku tak wyrósł;-)
 
reklama
Przy wypisie ze szpitala (wczoraj) moja malutka ważyla już 6240!!! 2740 do przodu :cool2: Szczerze mówiąc już to czuję ;-)
Nie mierzylam jej ale wchodzi w ubranka 62 - 68. Mamy w szafie już 2 worki z za malymi ciuszkami a kombinezon, który klusek nosi (i jest na nią dobry) ma rozmiar 80 :dry:
 
Martyna podobnie. Jak się urodziła ważyła 3870g, a tydzień temu było 6480g :szok: - jak tak dalej pójdzie to pupy nie udźwignie ;-). Ale mój mąż w tym wieku też dobrze wyglądał :-D:-D:-D
 
Kasiu ale twoja Martynka ważyła 3870 jak się urodziła a moja Paula 3kg tylko więc jest teraz różnica bo bardzo dużo przytyła...:szok:
 
oj rosna...Sara od urodzenia przytała 3,5 kg:-) ...a Kaira- a twoja Paula i Martynka Kasi to chyba tego samego dniea sie urodziły- tak wnioskuje po waszych suwaczkach:tak:
 
Maksio waży już 6,5 kg i jest dla mnie na tyle ciężki, że czasami kąpie się ze mną w wannie, bo normalnie podczas kąpieli w wanience to moje biedne plecy wysiadają:tak: . ale, że z małego jest pływak to wspólne kąpiele sprawiają mu wiele radości i pozwalają nam bardziej zbliżyć się do siebie:-D . no i malutek nieźle się zmęczy po takim przeżyciu i wysiłku po czym szybko i słodko zasypia:-D
 
Kasia jak to robisz że kąpiesz się z małym?:confused:też bym chciała ale Lilek w wanience tak się rusza że trudno ją utrzymać a co dopiero w wieeeelkiej wannie...
 
reklama
najchętniej to wkleiłabym zdjęcie jak się kąpię z małym ale boję się, że oślepniecie:eek: :-D . co do kąpieli to nalewam wody do wanny, ale nie za dużo. dodaję płynu do kapieli nivea baby i sprawdzam czy temp. nie jest za wysoka. jak wszystko jest ok. to wołam mojego faceta i on przynosi mi Maksika do wanny. ja siędzę z "rozłożonymi nogami":-D i trzymam maluszka przed sobą. najwygodniej jest mieć dziecko obrócone twarzą do siebie aby móc do maluszka gadać. jedną ręką przytrzymuję Maksa za karczek a drugą ręką polewam go wodą. jeśli będziecie kąpać się z waszymi pociechami to same zobaczycie jak jest wygodnie.
mój malutek ma pełną swobodę ruchów-wyma****e nóżkami ile wlezie. tylko taka mała rada....najlepiej założyć majtki bo wasza pociecha może włożyć nóżkę tam gdzie nie powinna:-D :-D :-D , albo nieźle poobijać to delikatne miejsca ;-)
 
Do góry